SK Sigma Olomouc - Oficiální web fotbalového klubu

Novinky

Předprodej na Spartu začíná ve středu Sigma poprvé trénovala v Turecku V úvodním utkání přípravy nadělil B-tým Hradci šest branek Sigma odcestovala na soustředění v Turecku Výsledky přátelských utkání mládeže z uplynulého týdne
Rychlé zprávy
22. 01. | Výsledek | SK Sigma Olomouc U17 - Nové Sady (muži) 2:1 (1:0). Branky: 56. Hřivnáč, 90. Mikulenka.

Instagram

KONEC | V prvním dnešním přátelském utkání jsme porazili Jihlavu 3:1. O naše branky se postarali Martin Hála, Pablo González a testovaný útočník Luis Arroyo ⚽️🔵 #sksigma #olomouc #preseason📸 FOTOREPORTÁŽ | SK Sigma Olomouc - FC Vysočina Jihlava 3:1 #sksigma #olomoucSESTAVA | Proti 1. SK Prostějov vyběhne na trávník od úvodní minuty tato jedenáctka 👇⚽️ Zápas můžete sledovat na Sigma TV (YouTube) 👀 #sksigma #olomouc #friendlymatch #preseasonKONEC | Druhé dnešní utkání jsme prohráli s Prostějovem 0:2 ⚽️ #sksigma #olomouc📸 FOTOREPORTÁŽ | SK Sigma Olomouc - 1. SK Prostějov 0:2 ⚽️ #sksigma #olomouc👀 PŘEDSTAVUJEME | Oslavil své 17. narozeniny a následující den se zapojil do zimní přípravy A-týmu. Zcela nová situace to pro záložníka Kryštofa Daňka ale nebyla. Ke konci podzimní části FORTUNA:LIGY totiž již s prvním týmem pravidelně trénoval, dokonce se objevil i na lavičce náhradníků při ligových zápasech. Teď se k němu přidal i jeho nerozlučný parťák Jáchym Šíp. Trenér Látal vidí v obou hráčích budoucnost našeho klubu. Dokládá to i podzimní statistika Celostátní dorostenecké ligy, ve které si v dresu týmu U19 Kryštof připsal 13 branek a 5 asistencí i přesto, že ročníkem narození stále patří do kategorie U17 ⚽️💙 Více na klubovém webu 👉🖥 #sksigma #olomouc #youngplayer #football #futureSESTAVA | V prvním přátelském utkání proti @spartak_sk nastoupíme v tomto složení 👇⚽️ #sksigma #olomouc #football #preseasonKONEC | V prvním duelu s @spartak_sk jsme prohráli 0:2. O branky domácích se postarali v 15. minutě Sobczyk a v 77. minutě Gamboš ⚽️ #sksigma #olomouc #friendlymatch #preseasonKONEC | V druhém utkání proti Spartaku Trnavu jsme vyhráli 4:0. Naše branky zařídili Tomáš Zlatohlávek, Jáchym Šíp, Kryštof Daněk a Luis Arroyo ⚽️💙 #sksigma #olomouc #preseason #football