SK Sigma Olomouc - Oficiální web fotbalového klubu

Novinky

Tým U19 si v přípravě poradil s Hranicemi Soustředění zahájila Sigma úspěšně. Karabach porazila 3:1 Sigma se připravuje na Karabach Předprodej na Spartu začíná ve středu Sigma poprvé trénovala v Turecku
Rychlé zprávy
25. 01. | VÝSLEDEK | SK Sigma Olomouc U19 - SK Hranice (muži) 2:1 (1:0). Branky: 13. Hapal O., 65. Galus L.

Instagram

KONEC | V prvním duelu s @spartak_sk jsme prohráli 0:2. O branky domácích se postarali v 15. minutě Sobczyk a v 77. minutě Gamboš ⚽️ #sksigma #olomouc #friendlymatch #preseasonKONEC | V druhém utkání proti Spartaku Trnavu jsme vyhráli 4:0. Naše branky zařídili Tomáš Zlatohlávek, Jáchym Šíp, Kryštof Daněk a Luis Arroyo ⚽️💙 #sksigma #olomouc #preseason #football📸 | Přípravné dvojutkání proti @spartak_sk @⚽️🤝 #sksigma #olomouc #football #match #preseason #slovakia #trnavaGRATULACE | Dnes slaví 17. narozeniny záložník Jáchym Šíp. Jácho, všechno nejlepší! 💙 #sksigma #olomouc #player #birthday🇹🇷 | Sigma vyrazila na soustředění do turecké Antalye. Více na klubovém webu 👉🖥 #sksigma #olomouc #camp #turkey #antalya🇹🇷 | Za chvilku odlétáme na soustředění do Antalye 🛫 #sksigma #olomouc #preseason #camp #antalya🇹🇷 | Sigmácká výprava přistála před několika okamžiky na letišti v Antalyi 👍🛬 #sksigma #olomouc #preseason #camp #turkey #antalya🇹🇷 | Soupeři a kádr pro soustředění v Turecku ⚽️📃 #sksigma #olomouc #preseason #camp #turkey #antalyaGRATULACE | Záložník Lukáš Greššák dnes slaví 31. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší! 💙 #sksigma #olomouc #player #birthday