SK Sigma Olomouc - Oficiální web fotbalového klubu

Novinky

Chytil: Celý týden za mnou chodili, že Spartu sestřelím Druhá výhra Sigmy v řadě! Spartu srazil premiérový gól Chytila Sestava SK Sigma proti Spartě Sedmnáctka prohrála v prvním jarním zápase s Opavou Béčko si v přípravě poradilo s Frýdlantem
Rychlé zprávy
22. 02. | 1. Celostátní dorostenecká liga: SK Sigma Olomouc U19 - SFC Opava U19 5:2 (3:1), SK Sigma Olomouc U17 - SFC Opava U17 2:4 (0:3).

Instagram

UPŘESNĚNÍ | V rámci 24. kola @fortunaligacz budeme hrát proti @fkjablonec v sobotu 7. 3. od 14:30 na Andrově stadionu ⚽️📆 #sksigma #olomouc #footballtime #fortunaligaMATCHDAY | @fortunaligacz je zpět! Dnes hrajeme od 14:30 v Teplicích. Zápas můžete sledovat živě na O2 TV stream nebo v textovém online přenosu na našem webu 🔜⚽️ Preview zápasu najdete na klubovém webu 👉🖥 #sksigma #olomouc #matchday #footballtime #fortunaliga #TEPOLO📊 | Ještě před úvodním hvizdem rozhodčího se podívejme na zápas očima vzájemných statistik 👀 #sksigma #olomouc #matchday #statistics #fortunaliga #TEPOLOSESTAVA | Pro duel v Teplicích zvolil trenér Látal tuto základní jedenáctku 👇⚽️ #sksigma #olomouc #lineup #fortunaliga #TEPOLOPOLOČAS | Po první půli vedeme v Teplicích 3:0. Držte nám palce i v druhém poločase! ✊✊ #sksigma #olomouc #fortunaliga #TEPOLOKONEC | Z Teplic vezeme 3 body za výhru 3:1 👍💙 #sksigma #olomouc #fortunaliga #TEPOLO✍️ REPORTÁŽ | V 21. kole @fortunaligacz jsme zvítězili nad @fkteplice 3:1. Všechny branky Hanáků na teplických Stínadlech padly během 1. poločasu. Dvakrát se prosadila zimní posila Lukáš Juliš, třetí branku přidal David Houska. Za Teplice snižoval Vondrášek. Kompletní reportáž najdete na klubovém webu 👉🖥 #sksigma #olomouc #fortunaliga #TEPOLO⚽️⚽️ | V prvním ligovém zápase za Sigmu si Lukáš Juliš 3️⃣9️⃣ připsal dvě branky a pomohl tak k výhře 3:1 v Teplicích 👏 #sksigma #olomouc #forward #fortunaliga #TEPOLOSESTAVA KOLA | David Houska a Lukáš Juliš byli zvoleni do sestavy 21. kola. Dobrá práce! 👍💙 #sksigma #olomouc #fortunaliga