Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

1. ČPP celostátní dorostenecká liga

25.05.2005 / SCM

26. kolo, 21. května 2005 (hřiště Slatinice), starší dorost V dalším kole jsme přivítali soupeře z Jihlavy, který ještě bojuje o prvoligovou příslušnost a tak se soupeř zaměřil na kvalitní defenzívu a domácí branku ohrožoval zejména po brejkových situacích, ale hlavně ze standardních situací, kde měl značnou výškovou převahu. Naši hráči, kteří opět nastoupili v omlazené sestavě sice začali utkání aktivně, ale přes obranný val soupeře se dostávali těžce. V 15.min vystřelil z 22 metrů pohotově Balcárek, v 17. minutě trestný kop Stroupka nenasměroval mezi tyče Bodeček. Ve 23. minutě Jaroš střílel mimo a ve 26. po krásné křídelní akci Dragon nezamířil opět do branky soupeře. Rychlý útok ve 39. minutě Fiala M. zbytečně zbrzdil a nezakončil. Ve druhém poločasu naši hráči opět dobývali branku Jihlavy a ke gólu měli nejblíže v 58. minutě, kdy po kolmém prostrčení mezi obránce Hymr krásně připravil šanci pro Dragona a ten nedokázal z bezprostřední blízkosti proměnit svou šanci. V 61. minutě se po rohovém kopu Jaroše a následném centru dostal do vyložené šance Zdráhal a opět nechal vyniknout brankaře soupeře. Po těchto dvou vyložených šancích přišel trest, kdy po dlouhém odkopu soupeře v 72. minutě využil zaváhání našich obránců a brankaře jihlavský útočník a lehce skóroval na 0:1. Po góle naši hráči ještě vystupňovali tempo a podařilo se jim vyrovnat v 81. minutě po individuální akci Jaroše, který se nebál vniknout mezi obránce soupeře, a jehož krásnou přihrávku proměnil ve vyrovnávající branku Dragon. V závěru utkání se nám přes velkou snahu již nepodařilo vsítit vítěznou branku. Ani v dalším domácím zápase tak nedokázali naši hráči vyhrát a byla to již naše desátá remíza v sezóně. U 19 – FC Vysočina Jihlava 1:1 (0:0) Branka: 81. min. Dragon (Jaroš) Sestava: Večeř - Suchánek,Zdráhal,Bodeček,Stroupek - Dragon, Papica, Jaroš, Režný - Balcárek, Fiala M. Střídání: 45. min. Hymr (Fiala M.) 72. min. Kyselý (Režný) 26. kolo, 21. května 2005 (hřiště Slatinice), mladší dorost Domácí mužstvo SK Sigma Olomouc vstoupilo do utkání báječně a vstřelilo již v 7. minutě vedoucí gól, když po krásné kombinaci Nepožitka a centru Fryčáka z pravé strany vsítil 1. gól Sigmy v tomto utkání Lukáš Michalčák. Poté Jihlava zahrozila a neproměnila dvě 100% šance. Sigma opět trestala. Ve 14. minutě, po fantastické kombinaci přihrává Nepožitek do křídelního prostoru Mackovi. Ten centruje přízemní míč do prostoru malého vápna, kde vbíhá Horák, který míč chytře pouští mezi nohama na volného Lukáše Michalčáka. A L. Michalčák zakončuje do prázdné branky na 2:0. Jihlava opět zahrozila, avšak neproměnila. V zápětí měl obrovskou šanci na vstřelení hattricku Lukáš Michalčák, ale z očí do očí gólmanovi neproměnil. To si Sigma nechávala v útočné fázi trumfy v rukávu. Ve 30. minutě, opět po krásné kombinaci po ose Michalčák, Heidenreich, Horák, který běží sám na gólmana, vstřelil poslední jmenovaný gól na 3:0 přes ležícího jihlavského brankáře. Sigma předvedla krásný kombinační fotbal s efektivní koncovkou, který se musel divákům určitě velmi líbit. Sigma převažovala Jihlavu velkým způsobem v útočné fázi, v obranné fázi měla rezervy. Ve 2. půli převzala taktovku Jihlava, držela míč, ale do střelby se nedostala. A tak ve 46. minutě po centru Tesaře do „16“ na nabíhajícího Jaroslava Hufa, kterého sundal k zemi gólman Jihlavy, byl nařízen pokutový kop, který proměnil zkušený exekutor Jaromír Tomčík. Sigma vedla již 4:0. Jihlava držela míč na svých kopačkách a přehrávala Sigmu ve středu pole. Sigma obdržela v 61. minutě gól na 4:1, když gólman Bárta odkopl míč přímo do útočníka Jihlavy, od kterého se míč dokutálel do branky. To však nebylo všechno. V 65. minutě zahrávali domácí standardní situaci z pravé strany, exekutor Lukáš Pokruta centroval míč do branky na nabíhající hráče Sigmy, míče se však nikdo nedotkl, a tak mohl Lukáš Pokruta mohutně oslavovat pátý vstřelený gól v brance Jihlavy!!! Sigma vedla 5:1. Tímto výsledkem skončilo celé utkání. Utkání mělo velice vysokou herní úroveň. Oba týmy chtěly hrát fotbal. U 17 – FC Vysočina Jihlava 5:1 (3:0) Branky: 7. min. Michalčák (Fryčák, Nepožitek) 14. min. Michalčák (Macek, Nepožitek) 30. min. Horák (Heidenreich, Michalčák) 46. min. Tomčík – penalta (Huf, Tesař) 61. min. gól Jihlavy 65. min. Pokruta Sestava: Bárta – Huf, Tomčík, Planička, Macek – Nepožitek, Školník, Fryčák, Heidenreich – Horák, Michalčák Střídání: 41. min. Pokruta (Macek) 41. min. Tesař (Školník) 48. min. Paul (Horák) 61. min. Hořava (Michalčák) 25. kolo, 14. května 2005 (přírodní tráva), mladší dorost SK Sigma Olomouc sehrál opět jedinečný zápas v tom, že dostal Opavu pod obrovský tlak, vytvořil si v 1. půli 9 stoprocentních šancí, ve druhé půli 5, avšak nebyl schopen dopravit míč do sítě. Kdežto Opava vystřelila za celý zápas sedmkrát a vstřelila 2 branky, oproti 25 střelám Sigmy Olomouc bez kýženého gólového efektu. První půle probíhala v naprosté režii Sigmy Olomouc, která zahazovala jednu šanci za druhou – Nepožitek 2x, Michalčák 2x, Hymr 2x, Hořava 2x, Huf. Sigma skvěle kombinovala, ale nebyla schopna, ani z očí do očí, z bezprostřední blízkosti vstřelit gól. Druhý poločas se konečně osmělila i Opava, která i pár nebezpečnými standardkami zatopila obraně Sigmy. V 53. minutě Opava udělala osvobozující odkop až ke „16“ Olomouce, na míč vybíhá gólman Bárta, odhlavičkuje míč pryč, následně je sražen útočníkem Opavy k zemi, rozhodčí však nechává hru pokračovat a Opava po střele do prázdné branky vede 1:0. Gólman Bárta střídá v 60. minutě za Petra Večeře, protože není schopen pokračovat ve hře. Sigma zvýšila útočnou sílu. Martin Tesař krásnými míči nachystal do čtverce svým spoluhráčům jasné gólové šance, ale Tomáš Čevela, Miroslav Paul ani Lukáš Michalčák nebyli schopni dorvat míče do gólu. Schylovalo se k závěru, Sigma zahrávala v 79. minutě jeden z posledních rohových kopů, gólman Večeř vyběhl ze své svatyně dát Opavě gól, ale roh čapl gólman Opavy, ihned vykopl, Radim Nepožitek netrefil míč a opavský útočník vstřelil opět gól do prázdné branky na 2:0. Tímto výsledkem utkání skončilo a olomoučtí střelci mohli zpytovat svědomí, když zahodili spoustu šancí. Pevně věříme, že se jim příští utkání střelecky vydaří. SFC Opava – U 17 2:0 (0:0) Sestava: Bárta – Huf, Tomčík, Planička, Macek – Hořava, Čevela, Nepožitek, Heidenreich – Hymr, Michalčák Střídání: 60. min. Večeř (Bárta) 55. min. Fryčák (Planička) 41. min. Tesař (Macek) 60. min. Paul (Michalčák)SCM - další aktuality:

Devatenáctka o gól prohrálaDevatenáctka o gól prohrála
| 19.06.2018
Šestnáctka SK Sigma má druhé místoŠestnáctka SK Sigma má druhé místo
| 13.06.2018
Osmnáctka SK Sigma s vítěznou tečkouOsmnáctka SK Sigma s vítěznou tečkou
| 13.06.2018
Chromý završil zlatý hattrickChromý završil zlatý hattrick
| 12.06.2018
Tři hráči SK Sigma jsou v repre U 18Tři hráči SK Sigma jsou v repre U 18
| 12.06.2018
SK Sigma U 16 opět s vysokou výhrouSK Sigma U 16 opět s vysokou výhrou
| 10.06.2018
Osmnáctka vyhrála, Cikryt dal pět gólů!Osmnáctka vyhrála, Cikryt dal pět gólů!
| 10.06.2018
Sedmnáctka SK Sigma má tři body za tři gólySedmnáctka SK Sigma má tři body za tři góly
| 10.06.2018
SK Sigma U 19 má titul a Evropu!!!SK Sigma U 19 má titul a Evropu!!!
| 09.06.2018
Šestnáctka nedala soupeři šanciŠestnáctka nedala soupeři šanci
| 03.06.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná