1.kolo Moravskoslezské žákovské ligy

29.08.2006 / Sportovní třídy

26.8.2006, MSŽL, 1.kolo- mladší žáci U13 Slovácko- Sigma Olomouc 6:2(2:1) branky: Sigma: 19´Kalvach (as. Langer), 42´Ševčík( as. Richter) Sestava: Lang- Hodis,Chorý(31´Němeček),Kapl,Hýbl(36´Smrček)- Vasiljev, Dvorský(kap.)(15´Langer)- Richter(48´Machálek)- Vaida,Ševčík(od 15´min. kap.),Kalvach(36´Slaměník). Trenéři Winkler a Petrskovský. V úvodu jsme měli převahu a výsledkem bylo břevno Filipa Richtera hlavou po rohu , šance Ševčíka a v 19.min. gól Lukáše Kalvacha po kolmém vysunutí Langera, který chvíli před tím střídal zraněného kapitána Davida Dvorského. Pak se hra vyrovnala a Slovácko otočilo po hrubkách v obraně výsledek na 1:2. V poslední minutě 1.půlky Ševčík v šanci posunul ve vápně na Richtera a jeho střelu vykopl domácí obránce z brankové čáry. Do 2.poločasu vyběhl na hřiště D.Němeček za zraněného stopera T.Chorého. Musely se přeskupit řady a během 4 minut 2.poločasu po dvou slepených gólech to bylo 1:4. Došlo k dalšímu střídání a vzápětí nám nebyl uznán gól pro ofsajd. Stále jsme se tlačili do útoku zvrátit utkání a výsledkem byl gól hlavou Petra Ševčíka. Trenéři stáhli obranu na tři a posílili útok, vytvořili jsme si další šance, ale opět dva slepené góly do otevřené obrany udělaly v závěru utkání z výsledku debakl. První ligový zápas mladším žákům nevyšel. Fotky ze zápasu jsou v Galerii. 26.8.2006, MSŽL, 1.kolo- starší žáci U15 Slovácko- Sigma Olomouc 1:1(0:1) gól M. Hála Sestava: Karabina – Maňka, Maděrka, Kovács, Přikryl - Bernard J., Chrastina (65´ Beneš), Jakubec (43´ Rolinc), Pecha – Hála, Malý (59´ Novotný) Po celý zápas byli hosté lepší a výsledek je spíše ztrátou. Gól dal pěknou přízemní střelou k tyči z hranice šestnáctky aktivní Martin Hála. Ve druhém poločase domácí vyrovnali z ojedinělé šance, kterou jim nevynucenou chybou připravila obrana Sigmy. Domácí určitě byli s bodem spokojeni.

Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále
| 21.11.2016
Starší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaciStarší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaci
| 16.11.2016
Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15
| 15.11.2016
Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016
| 13.11.2016
Starší žáci SK Sigma porazili BrnoStarší žáci SK Sigma porazili Brno
| 09.11.2016
Starší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulouStarší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulou