15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

15. kolo MSŽD mladší „U12“

08.04.2009 / Sportovní třídy

Ke druhému jarnímu utkání jsme zajížděli do Vyškova, kterému po podzimu patřila 3. příčka. To, že utkání nebude snadné jsme se přesvědčili od prvních minut, kdy byla znát nejen jeho výšková převaha, ale především tvrdá a důrazná hra, kterou už v 10. minutě zužitkoval a po zaváhání naší obrahy potrestal domácí Neděla. Naštěstí jsme se velmi rychle otřepali a o 12. minut později srovnali stav utkání na 1:1, kdy se po pravé straně uvolnil David Kuba, přesně odcentroval Sivaničovi, pro kterého již bylo snadné umístít míč do prázdné brány. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe než soupeř, hru zpřesnili a vytvořili si i několik slibných šancí. Za zmínku jistě stojí opět průnik D. Kuby, kterému ovšem jeho centr tentokrát stihl soupeř zablokovat. Zápas se hrál i napříč velkému horku ve vysokém tempu a měl velmi dobrou oboustrannou úroveň. Klukům patří díky především za nesmírnou bojovnost neboť i díky ní si z „horké vyškovské půdy“ dovážíme cenný bod. 15. kolo MSŽD mladší „U12“ Vyškov - Sigma Olomouc „B“ 1:1 (1:1) Branky: 22. Sivanič Sestava: Kubica, Markovič, Tyráček, Lošťák, Marák, Vasiljev, Látal, Surzyn, Doubrava (15.Ambrozek), Kuba, Sivanič (52.Ševčík) Trenér: Ondřej Kalina

Starší žáci SK Sigma vítězní ve VítkovicíchStarší žáci SK Sigma vítězní ve Vítkovicích