15. kolo MSŽD mladší „U12“

08.04.2009 / Sportovní třídy

Ke druhému jarnímu utkání jsme zajížděli do Vyškova, kterému po podzimu patřila 3. příčka. To, že utkání nebude snadné jsme se přesvědčili od prvních minut, kdy byla znát nejen jeho výšková převaha, ale především tvrdá a důrazná hra, kterou už v 10. minutě zužitkoval a po zaváhání naší obrahy potrestal domácí Neděla. Naštěstí jsme se velmi rychle otřepali a o 12. minut později srovnali stav utkání na 1:1, kdy se po pravé straně uvolnil David Kuba, přesně odcentroval Sivaničovi, pro kterého již bylo snadné umístít míč do prázdné brány. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe než soupeř, hru zpřesnili a vytvořili si i několik slibných šancí. Za zmínku jistě stojí opět průnik D. Kuby, kterému ovšem jeho centr tentokrát stihl soupeř zablokovat. Zápas se hrál i napříč velkému horku ve vysokém tempu a měl velmi dobrou oboustrannou úroveň. Klukům patří díky především za nesmírnou bojovnost neboť i díky ní si z „horké vyškovské půdy“ dovážíme cenný bod. 15. kolo MSŽD mladší „U12“ Vyškov - Sigma Olomouc „B“ 1:1 (1:1) Branky: 22. Sivanič Sestava: Kubica, Markovič, Tyráček, Lošťák, Marák, Vasiljev, Látal, Surzyn, Doubrava (15.Ambrozek), Kuba, Sivanič (52.Ševčík) Trenér: Ondřej Kalina

Dorostenci SK Sigma hráli s TrenčínemDorostenci SK Sigma hráli s Trenčínem
| 23.07.2017
SK Sigma na Moravia Sport ExpoSK Sigma na Moravia Sport Expo
| 22.06.2017
SK  Sigma U 10 opět slavila úspěchy v zahraničí!SK Sigma U 10 opět slavila úspěchy v zahraničí!
| 21.06.2017
S Michalem Hrubým o sezoně přípravek SK SigmaS Michalem Hrubým o sezoně přípravek SK Sigma
| 17.06.2017
Tým SK Sigma U 14 má mistrovský titul!Tým SK Sigma U 14 má mistrovský titul!
| 14.06.2017
Sigma U 10 obstála na turnaji v NěmeckuSigma U 10 obstála na turnaji v Německu
Starší žáci SK Sigma nedali soupeři šanciStarší žáci SK Sigma nedali soupeři šanci
| 07.06.2017
Starší žáci SK Sigma venku vítězníStarší žáci SK Sigma venku vítězní
| 05.06.2017
V úterý 6. června nábor do Školičky SK SigmaV úterý 6. června nábor do Školičky SK Sigma
| 04.06.2017
Tým SK Sigma U 14 vyhrál Magic Cup ŠumavaTým SK Sigma U 14 vyhrál Magic Cup Šumava