16. kolo MSŽD mladší „U12“

13.04.2009 / SCM

V tomto kole jsme se na domácím hřišti utkali s posledním týmem tabulky SFK Vrchovinou. Už ve 2. min. otevřel skóre Ševčík, kterého našel přesným centrem z pravé strany Vasiljev. Ač jsme po zbytek prvního poločasu předváděli skvělou kombinační hru, soupeře nepustili k míči a jeho bránu dobývali ze všech stran, zvýšení skóre jsme se v něm již nedočkali. Do druhého poločasu jsme nastupovali především s předsevzetím proměnění gólových příležitostí, což se nám nakonec i podařilo. Ve 34. min. se ranou z dálky trefil k levé tyči Vasiljev, ve 37. min. mířil mezi tyče Marák a hned o 2 minuty později po centru Látala doťukával do brány opět Ševčík. V 55. min. pak ještě po ruce jednoho z obránců hostujícího mužstva byla nařízena penalta, kterou bez problémů proměnil Ambrozek a uzavřel tak na konečných 5:0. Dá se tedy říci, že nejen výsledek, ale především průběh celého zápasu, který se prakticky odehrával na jedné půli hřiště a to před bránou hostů, odpovídal postavení obou mužstev. Nás tak může hlavně mrzet několik promarněných šancí, jejichž využití by nám vzhledem k vyrovnanosti v tabulce zajistilo lepší celkové skóre. Sigma Olomouc „B“ – SFK Vrchovina 5:0 (1:0) Branky: 2., 39. Ševčík, 34. Vasiljev, 37. Marák, 55. Ambrozek (pen.) Sestava: Kalina (31.Kubica), Tyráček, Bradáč, Lošťák (31. Marák), Hanzelka, Vasiljev (45.Markovič), Ambrozek, Surzyn (31.Látal), Brhel, Kuba (31.Sivanič), Ševčík Trenér: Ondřej Kalina