5. kolo SK Sigma Olomouc vs FC Baník Ostrava 5. kolo SK Sigma Olomouc vs FC Baník Ostrava

Aktuality

17. kolo 1. ČPP celostátní dorostenecké ligy

24.03.2005 / SCM

Mistrovské utkání 1. ČPP starší dorost SK Hradec Králové0 - U 19 0:4 (0:2) Posíleni vítězstvím na Spartou nastoupili naši hráči do utkání velice dobře.Za chladného a větrného počasí si od prvních minut vynutily převahu a brankové příležitosti.Tuto převahu jsme zúročili v 11.min, kdy Vacek krásně uvolnil Balcárka a ten svou šanci proměnil. 0:1 Ve 20.min se uvolnil v křídelním prostoru Dragon a jeho zpětnou přihrávku opět zúročil Balcárek 0:2 V dalším průběhu poločasu naši hráči kontrolovali hru a tak se domácí dostávali před naši branku jenom za pomoci dlouhých nákopů ze standartních situací .Ve druhém poločasu se hra nezměnila , naši hráči kombinační hrou přehrávali soupeře a když v 73.min proměnil Fiala pokutový kop za faul na Režného, bylo o zápasu rozhodnuto. 0:3 V 91.min jsme výsledek ještě upravili, kdy po individuální akci Jaroše dorážel do opuštěné branky Roupec. 0:4 Další zápas sehrajeme v sobotu 26. března 2005 v 11. hod proti mužstvu z Mladé Boleslavy. Hřiště – umělá tráva. Branky: 11. min. Balcárek 20. min. Balcárek 73. min. Fiala 91. min. Roupec Sestava: Kameník - Roupec,Fiala,Bodeček,Hložánka - Dragon,Papica,Vacek,Režný - Balcárek, Kyselý Střídání: 78.min. Jaroš (Režný) 81.min. Hymr (Kyselý) 83.min. Hanzlík (Dragon) Mistrovské utkání 1. ČPP mladší dorost SK Hradec Králové - U 17 3:1 (1:0) Mladší dorost SK Sigmy Olomouc navázal na předchozí vítězné utkání se Spartou Praha a zvítězil tentokrát s Hradcem Králové 3:1. Úvod utkání patřil domácím, kteří si vytvořili několik nebezpečných standardních situací. Sigma však šla ve 20. minutě do vedení díky rohovému kopu Jakuba Hymra a zakončení Jaroslava Hufa, který se nejlépe zorientoval v malém vápně. Po úvodním gólu se Sigma zklidnila a začala hrát opět svůj kombinační fotbal, na který je zvyklá. Hradec nepustila do žádné vážnější šance. V 65. minutě zfauloval v pokutovém území, střelec 1. gólu, Jaroslav Huf, pronikajícího útočníka domácích. Následoval pokutový kop, který domácí proměnili. Dorostenci Sigmy ukázali bojovné srdce a obrovskou touhu po vítězství. V 73. minutě zahrává standardní situaci z levé strany Tomáš Stroupek, na jeho centrovaný míč na zadní tyč si nabíhá opět Jaroslav Huf, který rybičkou skóruje na 2:1. To ještě nebylo všechno. V 79. minutě proniká Miroslav Paul napříč pokutovým územím, propichuje míč na Tomáše Čevelu, který je stažen obráncem domácích. Opět následuje penalta, kterou Tomáš Čevela v klidu proměňuje a zvyšuje pro svůj tým na 3:1. Branky: 20 min. Huf (Hymr) 65 min. gól domácích – pokutový kop 73 min. Huf (Stroupek) 79 min. Čevela – pokutový kop (Paul) Sestava: Večeř - Huf, Stroupek, Ulma, Horák - Bernard, Fryčák, Nepožitek, Pokruta - Hořava, Hymr Střídání: 48 min. Paul (Bernarda) 61 min. Michalčák (Hymra) 70 min. Čevela (Nepožita) 72 min. Planička (Michalčáka)SCM - další aktuality:

Sedmnáctka SK Sigma s těsnou prohrouSedmnáctka SK Sigma s těsnou prohrou
| 11.08.2018
Devatenáctka vyhrála na penaltyDevatenáctka vyhrála na penalty
| 11.08.2018
Sedmnáctka prohrála s TrenčínemSedmnáctka prohrála s Trenčínem
| 05.08.2018
Devatenáctka SK Sigma o gól prohrálaDevatenáctka SK Sigma o gól prohrála
| 04.08.2018
Devatenáctka SK Sigma porazila TrnavuDevatenáctka SK Sigma porazila Trnavu
| 01.08.2018
Sedmnáctka dala pět branekSedmnáctka dala pět branek
| 01.08.2018
Sigma U 19 třetí na Kukkonia CupuSigma U 19 třetí na Kukkonia Cupu
| 30.07.2018
Devatenáctka hraje o třetí místoDevatenáctka hraje o třetí místo
| 30.07.2018
Sigma U 19 porazila AustriiSigma U 19 porazila Austrii
| 28.07.2018
Sigma U 17 startovala v PříbramiSigma U 17 startovala v Příbrami
| 27.07.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná