Oficiální E-shop Oficiální E-shop

Aktuality

17. kolo 1. ČPP celostátní dorostenecké ligy

24.03.2005 / SCM

Mistrovské utkání 1. ČPP starší dorost SK Hradec Králové0 - U 19 0:4 (0:2) Posíleni vítězstvím na Spartou nastoupili naši hráči do utkání velice dobře.Za chladného a větrného počasí si od prvních minut vynutily převahu a brankové příležitosti.Tuto převahu jsme zúročili v 11.min, kdy Vacek krásně uvolnil Balcárka a ten svou šanci proměnil. 0:1 Ve 20.min se uvolnil v křídelním prostoru Dragon a jeho zpětnou přihrávku opět zúročil Balcárek 0:2 V dalším průběhu poločasu naši hráči kontrolovali hru a tak se domácí dostávali před naši branku jenom za pomoci dlouhých nákopů ze standartních situací .Ve druhém poločasu se hra nezměnila , naši hráči kombinační hrou přehrávali soupeře a když v 73.min proměnil Fiala pokutový kop za faul na Režného, bylo o zápasu rozhodnuto. 0:3 V 91.min jsme výsledek ještě upravili, kdy po individuální akci Jaroše dorážel do opuštěné branky Roupec. 0:4 Další zápas sehrajeme v sobotu 26. března 2005 v 11. hod proti mužstvu z Mladé Boleslavy. Hřiště – umělá tráva. Branky: 11. min. Balcárek 20. min. Balcárek 73. min. Fiala 91. min. Roupec Sestava: Kameník - Roupec,Fiala,Bodeček,Hložánka - Dragon,Papica,Vacek,Režný - Balcárek, Kyselý Střídání: 78.min. Jaroš (Režný) 81.min. Hymr (Kyselý) 83.min. Hanzlík (Dragon) Mistrovské utkání 1. ČPP mladší dorost SK Hradec Králové - U 17 3:1 (1:0) Mladší dorost SK Sigmy Olomouc navázal na předchozí vítězné utkání se Spartou Praha a zvítězil tentokrát s Hradcem Králové 3:1. Úvod utkání patřil domácím, kteří si vytvořili několik nebezpečných standardních situací. Sigma však šla ve 20. minutě do vedení díky rohovému kopu Jakuba Hymra a zakončení Jaroslava Hufa, který se nejlépe zorientoval v malém vápně. Po úvodním gólu se Sigma zklidnila a začala hrát opět svůj kombinační fotbal, na který je zvyklá. Hradec nepustila do žádné vážnější šance. V 65. minutě zfauloval v pokutovém území, střelec 1. gólu, Jaroslav Huf, pronikajícího útočníka domácích. Následoval pokutový kop, který domácí proměnili. Dorostenci Sigmy ukázali bojovné srdce a obrovskou touhu po vítězství. V 73. minutě zahrává standardní situaci z levé strany Tomáš Stroupek, na jeho centrovaný míč na zadní tyč si nabíhá opět Jaroslav Huf, který rybičkou skóruje na 2:1. To ještě nebylo všechno. V 79. minutě proniká Miroslav Paul napříč pokutovým územím, propichuje míč na Tomáše Čevelu, který je stažen obráncem domácích. Opět následuje penalta, kterou Tomáš Čevela v klidu proměňuje a zvyšuje pro svůj tým na 3:1. Branky: 20 min. Huf (Hymr) 65 min. gól domácích – pokutový kop 73 min. Huf (Stroupek) 79 min. Čevela – pokutový kop (Paul) Sestava: Večeř - Huf, Stroupek, Ulma, Horák - Bernard, Fryčák, Nepožitek, Pokruta - Hořava, Hymr Střídání: 48 min. Paul (Bernarda) 61 min. Michalčák (Hymra) 70 min. Čevela (Nepožita) 72 min. Planička (Michalčáka)SCM - další aktuality:

Gröger, Neuer a Sláma hráli za repre U 18Gröger, Neuer a Sláma hráli za repre U 18
| 28.11.2016
Mladší dorostenci SK Sigma s vysokými výhramiMladší dorostenci SK Sigma s vysokými výhrami
| 26.11.2016
Devatenáctka SK Sigma zakončila podzim výhrouDevatenáctka SK Sigma zakončila podzim výhrou
| 26.11.2016
Záložník Michal Galus je v nominaci repre U 17Záložník Michal Galus je v nominaci repre U 17
| 25.11.2016
Brankář Jakub Markovič chytal proti NěmeckuBrankář Jakub Markovič chytal proti Německu
| 21.11.2016
Mladší dorost SK Sigma doma s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma doma s výhrou a prohrou
| 20.11.2016
Devatenáctka SK Sigma ztratila bod v nastaveném časeDevatenáctka SK Sigma ztratila bod v nastaveném čase
| 19.11.2016
Nebylo to jednoduché utkání, řekl StarobaNebylo to jednoduché utkání, řekl Staroba
| 15.11.2016
Stoper Neuer a brankář Gröger jsou v nominaci repre U 18Stoper Neuer a brankář Gröger jsou v nominaci repre U 18
| 15.11.2016
Mladší dorost SK Sigma zabodoval venkuMladší dorost SK Sigma zabodoval venku
| 13.11.2016OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná