2.kolo Moravskoslezské žákovské ligy

31.08.2006 / Sportovní třídy

30.8.2006-2.kolo Moravskoslezské žákovské ligy, mladší žáci Sigma - Vysočina Jihlava 0:1(0:0) sestava: Urbášek- Hodis(40´Poles),Vaida,Kapl,Smrček(31´Němeček)- Vasiljev(kap.),Langer- Kalvach,Ševčík, Hýbl- Slaměník(31´Machálek). Trenéři Winkler a Petrskovský. Ze sestavy před utkáním vypadli pro nemoc Dvorský, Chorý a Richter. Hned na začátku dobře hrající Jihlava 2x zahrozila a Urbášek obě střely kryl. Vzápětí stříleli nad v dobrých pozicích Ševčík a Hýbl. Šance se střídaly na obou stranách a zatímco Jihlava mířila přesně a Urbášek si zachytal, my jsme po rozích hlavičkovali vedle(Smrček a Vaida v poslední minutě 1.půlky). V 35. minutě šel sám na bránu Ševčík a nedal a z protiútoku nastřelila Jihlava tyč. Přestože se naše hra ve 2.půlce značně zlepšila, v 50.min. po průniku zprava přišel centr před naši bránu a Jihlava zblízka vstřelia rozhodující gól utkání. V 54. min. nejhezčí individuální akce, když Ševčík prošel přes 4 protihráče, ale jeho střelu vyrazil gólman Jihlavy k Polesovi a ten zblízka, ale z úhlu dorážel do tyče! V poslední minutě mohl vyrovnat Vaida, ale jeho hlavička po centru Hýbla skončila opět vedle. 30.8.2006-2.kolo Moravskoslezské žákovské ligy, starší žáci Sigma – Jihlava 1:2 (1:1) Branka: 26´ Hála Sestava: Karabina (36´ Reichl) – Maňka (65´ Šoupal), Maděrka, Kovács, Přikryl – Bernard J., Chrastina, Beneš (57´ Rolinc), Pecha, Malý (57´ Novotný), Hála. Trenér Jílek Utkání nenabídlo pěkný fotbal, převládalo velké množství nepřesností a bojovnost. Od úvodu jsme byli sice aktivnější, ale bez efektu a hosté vyráželi do nebezpečných brejků. V 17.minutě se pak dostal lacino do vedení, když po chybě obrany prošel do branky centr téměř z poloviny hřiště. Ve 26 minutě se nám podařilo vyrovnat po pěkné přihrávce Pechy, kterou zúročil Hála. Ve druhém poločase pokračoval bojovný fotbal bez vyložených šancí na obou stranách. V 58. minutě se dostali hosté podruhé do vedení, když jsme inkasovali po rohovém kopu. V závěrečné desetiminutovce jsme hráli již na 3 útočníky, vynutili si drtivý tlak, ale výsledkem byl pouze gól neuznaný pro ofsajd a neodpískaná stoprocentní penalta na Hálu v poslední minutě.

SK Sigma U 14 třetí v Banské BystriciSK Sigma U 14 třetí v Banské Bystrici
| 10.12.2016
Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále