Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018 Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

22. kolo MSDL:Sigma v Brně

28.04.2009 / SCM

Ve 22. kole MSDL zajížděli naši dorostenci na hřiště Sparty Brno. Starší "U18" prohrála 0:1, naopak mladší "U16" díky brance Svozila z penalty zvítězila. 22. kolo MSDL“U18“ Sparta Brno - SK Sigma Olomouc „B“ 1:0 (1:0) Sestava: Jakoubek – Hloch, Klobáska, Komenda, Drda (52. Svozil Jar.) – Kotůlek (46. Bábovka) - Brada, Rajnoha, Vančura, Svozil Jan - Novotný Ve 22. kole nestačili naši dorostenci na houževnatého soupeře z Brna. V první půli se Sigmákům na nerovném hřišti vůbec nedařila kombinace a nakupením chyb v obraně inkasovali. V druhém poločase přišla změna rozestavení, ale ani to nevedlo k dosažení branky. A když Hanáci nedokázali skórovat ani z nejvyloženějších příležitosti, odjížděli z moravské metropole s prázdnou. Autor: Lukáš Staroba 22. kolo MSDL „U 16“ Sparta Brno – SK Sigma Olomouc 0:1 (0:1) Branka: 30. Svozil p.k. Sestava: Slaný – Zbraněk, Ješko, Svozil, Můčka – Habusta, Houska, Zapletal, Zahradníček (70. Muller), Bednář (63.Globa), Ševčík Adam. Trenér: Ivo Gregovský V Brně na nás čekal velmi dobře fyzicky a silově připravený protivník, který nechtěl prodat svoji kůži lacino. První půle se nesla převážně pod taktovkou hostí, kteří po hříchu využili pouze pokutový kop, nařízený za faul na unikajícího Zapletala. Ten s přehledem proměnil Svozil. Další šance zlikvidoval brankář domácích nebo se nevešly mezi tyče. Druhý poločas se hrálo spíše na polovině Sigmy, která úspěšně odolávala tlaku a šancím až do samotného závěru utkání a připsala si další cenné a vydřené vítězství. Autor : Ivo Gregovský

Staroba: Jen těžší zápasy hráče posunou dálStaroba: Jen těžší zápasy hráče posunou dál
| 18.06.2017
V závěru soutěže jsme měli štěstí, řekl CoufalV závěru soutěže jsme měli štěstí, řekl Coufal
| 17.06.2017
Shrnutí sezony týmu SK Sigma Olomouc U 16Shrnutí sezony týmu SK Sigma Olomouc U 16
Nebylo to lehké, řekl trenér Michal KalvachNebylo to lehké, řekl trenér Michal Kalvach
| 15.06.2017
| 14.06.2017
Sedmnáctka SK Sigma na závěr s vysokou výhrouSedmnáctka SK Sigma na závěr s vysokou výhrou