SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

22. kolo MSDL:Sigma v Brně

28.04.2009 / SCM

Ve 22. kole MSDL zajížděli naši dorostenci na hřiště Sparty Brno. Starší "U18" prohrála 0:1, naopak mladší "U16" díky brance Svozila z penalty zvítězila. 22. kolo MSDL“U18“ Sparta Brno - SK Sigma Olomouc „B“ 1:0 (1:0) Sestava: Jakoubek – Hloch, Klobáska, Komenda, Drda (52. Svozil Jar.) – Kotůlek (46. Bábovka) - Brada, Rajnoha, Vančura, Svozil Jan - Novotný Ve 22. kole nestačili naši dorostenci na houževnatého soupeře z Brna. V první půli se Sigmákům na nerovném hřišti vůbec nedařila kombinace a nakupením chyb v obraně inkasovali. V druhém poločase přišla změna rozestavení, ale ani to nevedlo k dosažení branky. A když Hanáci nedokázali skórovat ani z nejvyloženějších příležitosti, odjížděli z moravské metropole s prázdnou. Autor: Lukáš Staroba 22. kolo MSDL „U 16“ Sparta Brno – SK Sigma Olomouc 0:1 (0:1) Branka: 30. Svozil p.k. Sestava: Slaný – Zbraněk, Ješko, Svozil, Můčka – Habusta, Houska, Zapletal, Zahradníček (70. Muller), Bednář (63.Globa), Ševčík Adam. Trenér: Ivo Gregovský V Brně na nás čekal velmi dobře fyzicky a silově připravený protivník, který nechtěl prodat svoji kůži lacino. První půle se nesla převážně pod taktovkou hostí, kteří po hříchu využili pouze pokutový kop, nařízený za faul na unikajícího Zapletala. Ten s přehledem proměnil Svozil. Další šance zlikvidoval brankář domácích nebo se nevešly mezi tyče. Druhý poločas se hrálo spíše na polovině Sigmy, která úspěšně odolávala tlaku a šancím až do samotného závěru utkání a připsala si další cenné a vydřené vítězství. Autor : Ivo Gregovský

Kluci to odmakali a odbojovali, řekl StarobaKluci to odmakali a odbojovali, řekl Staroba
| 28.03.2017
Mladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrou