3.kolo Moravskoslezské žákovské ligy

03.09.2006 / Sportovní třídy

Ve 3.kole MSŽL zvítězily v Bílovci oba ligové žákovské týmy.Starší žáci hladce 7:0, mladší se štěstím 1:0. U-13: Bílovec- Sigma 0:1(0:1), branka 28.min. Kalvach(as. Binar) sestava: Arbeit- Hodis(23´Němeček),Vaida(kap.),Kapl,Hýbl- Vasiljev, Langer(48´Smrček)- Richter- Kalvach, Poles(13´Machálek), Binar(37´Slaměník). trenéři Winkler a Petrskovský. Pro nemoc chyběli Dvorský, Chorý, Krátký a Ševčík. První šanci měl ve 13.min. Kalvach, zblízka levačkou přestřelil. Ve 28.min. Binar prudkou přízemní přihrávkou za obranu našel Kalvacha a ten svou 2.šanci využil. 30.min.- po rohu závar před naší bránou a šance Bílovce. Bílovec hrozil při každé standardní situaci i ve 2. poločase. Velkou šanci na zvýšení náskoku měl dvakrát po sobě Milan Machálek, ale chybělo důrazné zakončení. Největší šance se Bílovci naskytla v poslední minutě zápasu, po brejku nastřelili břevno. Šťastná výhra hostů. U-15: Bílovec-Sigma 0:7(0:5), branky: 2´Hála(Maděrka),3´J.Bernard, 17´Přikry l(Maňka), 19´Rolinc(pen.), 26´Hála(Přikryl), 45´Maňka( Rolinc), 60´Rolinc(Pecha). sestava: Reichl-Šoupal,Maděrka, Kovács,Přikryl(26´D.Bernard)- Rolinc,Chrastina(26´Beneš), J.Bernard(36´Pecha)- Malý,Hála(26´Novotný),Maňka.Trenér V.Jílek. Utkání bylo od začátku naší jednoznačnou záležitostí a naší převahu se nám podařilo vyjádřit i gólově, přestože jsme řadu šancí ještě nevyužili.

Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále
| 21.11.2016
Starší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaciStarší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaci
| 16.11.2016
Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15
| 15.11.2016
Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016
| 13.11.2016
Starší žáci SK Sigma porazili BrnoStarší žáci SK Sigma porazili Brno
| 09.11.2016
Starší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulouStarší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulou