Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

5.kolo Moravskoslezské žákovské ligy

19.09.2006 / Sportovní třídy

V 5.kole MSŽL zvítezila obě ligová mužstva žáků na hřišti Frýdku-Místku. Starší zvítězili 9:0 a mladší 6:0. 16.9.: 5.kolo MSŽL mladší žáci U13 :Frýdek-Místek - Sigma 0:6 (0:3). Sestava: 1 Arbeit-4 Hodis(34.min.14 Němeček),6 Vaida(45.min.12 Kapl), 3 Chorý, 2 Hýbl-7 Vasiljev,5 Dvorský (kap.) (34.min.13 Langer)- 9 Richter-8 Kalvach (31.min.16 Binar),10 Ševčík,11 Krátký(11.min.17 Machálek). Branky: 17´Chorý(as.Dvorský),27´Kalvach(as.Richter),28´Machálek(as.Vasiljev), 31´Binar, 33´Ševčík(as.Machálek),56´Richter Mužstvo konečně v nejsilnější sestavě.Zasloužená výhra. starší žáci U15: Frýdek Místek – SK Sigma Olomouc 0:9(0:3) Sestava: Karabina (68´ Novotný) – Šoupal, Maděrka, Kovács, Přikryl (36´ Bernard D.) – Jakubec (2´ Bernard J., 46´Chrastina), Beneš, Rolinc – Maňka (36´ Malý), Novotný, Pecha (36´ Hála) Branky: 9´Maňka (as.Novotný), 12´Beneš (as.Maňka), 30´Rolinc (pen) (as.Pecha), 36´Malý (as.Kovács), 40´Novotný (as.Bernard J.), 46´Hála (as.Novotný), 58´Novotný (as. Bernard D.), 68´Maděrka (pen) (as.Malý), 70´Chrastina (as.Hála) Utkání začalo pro nás velmi nešťastně, když už ve 2.minutě došlo ke zranění Jakubce po ostrém zákroku soupeře. Pro samotného hráče o to smutnější, že nastoupil po třítýdenní pauze zaviněné zraněním kotníku. Poté už se ale utkání odehrávalo plně v naší režii. Přes velmi špatný terén jsme dobře kombinovali a naši převahu vyjádřili i gólově. Do kabin jsme odcházeli s uklidňujícím tříbrankovým vedením a s převahou jednoho hráče v poli, když byl těsně před přestávkou vyloučen hráč soupeře za faul zezadu v pokutovém území. Do druhého poločasu jsme vyběhli s třemi změnami v sestavě, ale na naší úderné síle to neubralo a náš náskok jsme dále navyšovali. Posledním vzrušením v zápase bylo vyloučení našeho brankáře 2 minuty před koncem za údajné hraní rukou mimo pokutové území. Do branky tak musel útočník Adam Novotný, který svou novou úlohu zvládl a tak jsme mohli oslavit nejvyšší letošní vítězství v soutěži.

SK Sigma na Moravia Sport ExpoSK Sigma na Moravia Sport Expo
| 22.06.2017
SK  Sigma U 10 opět slavila úspěchy v zahraničí!SK Sigma U 10 opět slavila úspěchy v zahraničí!
| 21.06.2017
S Michalem Hrubým o sezoně přípravek SK SigmaS Michalem Hrubým o sezoně přípravek SK Sigma
| 17.06.2017
Tým SK Sigma U 14 má mistrovský titul!Tým SK Sigma U 14 má mistrovský titul!
| 14.06.2017
Sigma U 10 obstála na turnaji v NěmeckuSigma U 10 obstála na turnaji v Německu
Starší žáci SK Sigma nedali soupeři šanciStarší žáci SK Sigma nedali soupeři šanci
| 07.06.2017
Starší žáci SK Sigma venku vítězníStarší žáci SK Sigma venku vítězní
| 05.06.2017
V úterý 6. června nábor do Školičky SK SigmaV úterý 6. června nábor do Školičky SK Sigma
| 04.06.2017
Tým SK Sigma U 14 vyhrál Magic Cup ŠumavaTým SK Sigma U 14 vyhrál Magic Cup Šumava