6.kolo Moravskoslezské žákovské ligy

25.09.2006 / Sportovní třídy

V 6.kole MSŽL jsme v kategorii starších žáků neuspěli doma s Opavou, naopak mladší žáci rozdrtili Opavu 8:0. 23.9.: 6.kolo MSŽL mladší žáci U13: Sigma Olomouc- Opava 8:0 (3:0). Sestava: 1Arbeit- 4Hodis(31´14 Němeček),6Kapl(31´12Vaida), 3Chorý, 2Hýbl- 7Vasiljev,11Langer(45´13Poles)- 9Richter- 8Kalvach(41´16Machálek),10Ševčík, 5Dvorský(41´15 Smrček). Trenéři Winkler a Petrskovský. branky: 7´Dvorský(Ševčík), 24´Langer, 27´Dvorský(Ševčík), 39´Ševčík, 45´Machálek(Richter), 48´Poles(Richter), 56´Machálek(Vasiljev), 58´Vasiljev(Ševčík) Po akci Ševčíka zprava a jeho přihrávkou před bránu Dvorskému jsme vedli 1:0 již v 7. minutě,vzápětí Arbeit vytáhl skvělý zákrok, když vyrazil sólový únik soupeře. Pak zdálky Langer zvýšil na 2:0 a hned nato znovu akce Ševčík-Dvorský jako přes kopírák, tenokrát Dvorský pravačkou. A bylo rozhodnuto. Ve 2. poločase se prostřídala pravá strana obrany a skóre pohodlně narůstalo. Tři góly vstřelili i střídající útočníci Machálek(2) a Poles. Dosáhli jsme rekordní výhry v této sezóně, vyhráli po čtvrté po sobě a posunuli jsme se na 5. místo. 23.9.: 6.kolo MSŽL starší žáci U15: SK Sigma Olomouc - Opava 0:1(0:0) Sestava: Reichl – Maňka, Maděrka, Kovács, Přikryl – Bernard J.,Chrastina, Hála – Pecha, Novotný (50´ Rolinc), Malý (55´ Bernard D.), Do utkání jsme vstoupili aktivně a vynutili si výraznější převahu. Z té resultovali i 3 gólové šance, které jsme ovšem neproměnili. Do začátku druhého poločasu vstoupil daleko lépe soupeř a výsledkem jeho snažení byla nastřelená tyč po zaváhání našeho brankáře. Postupně jsme převzali aktivitu opět my, vytvářeli si velké množství šancí, ale bez gólového efektu. Ve vyložených šancích se neprosadili Bernard J., Hála, Rolinc ani Novotný. V době našeho největšího tlaku jsme pět minut před koncem ztratili velmi lehce míč a soupeř nás po brejku potrestal a s obrovskou dávkou štěstí si odvezl vítězství. V tabulce jsme 6.

Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále