7.kolo Moravskoslezské žákovské ligy

05.10.2006 / Sportovní třídy

V 7.kole Moravskoslezské žákovské ligy jsme v Kroměříži otočili oba zápasy až ve 2.poločase. 01.10.2006 :7.kolo MSŽL Kroměříž-Sigma 1:3(1:1) U-13,mladší žáci Sestava: Arbeit- Krátký,Chorý,Langer,Hýbl-Vasiljev,Dvorský(kap.)-Richter-Machálek,Ševčík,Kalvach střídání: 23.min. Vaida za Vasiljeva, 35.min. Hodis za Machálka, 37.min. Slaměník za Krátkého, 39.min. Poles za Richtera, 43.min. Smrček za Hýbla. Branky : 30.min. Kalvach(Richter) na 1:1, 44.min. Chorý(Langer) 2:1, 60.min. Poles(Dvorský) Velice těžký zápas. Soupeř měl výškovou převahu zejména v obraně. Přesto jsme se prosazovali, ale v 1.půlce jsme spálili několik tutovek. Navíc z občasných protiútoků hrozili domácí a gólman Arbeit opět mužstvo podržel zejména hned v 9. minutě, kdy chytl sólový nájezd. Pak měli gólovky Ševčík a Kalvach, ale gól jsme dostali my v 19.min. po centru zprava hlavičkou. V poslední minutě poločasu zatáh míč zprava, dával pod sebe na malé vápno Richterovi a jeho nepovedenou střelu zblízka na hranici ofsajdu dorážel do prázdné Kalvach. 1:1 Hned ve 3.minutě 2.půlky nedal tutovku kapitán Dvorský,když zblízka pálil vedle. Trenéři rychle 4x za sebou prostřídali a naše převaha byla trvalá, ale neplodná. A opět z protiútoků soupeře se nejvíc zapotili stopeři Vaida s Chorým, kterým velmi pomáhal Arbeit svými dalekými výběhy a jistými zákroky. V 54.minutě to tam konečně spadlo. Zahrávali jsme z velké vzdálenosti Langrem přímý kop a jeho centr přistál na hlavě Chorého a ten rozhodl. Chorý na oslavu vstřeleného gólu strhl ze sebe dres. V 58. min. jsme zahrávali nepřímý kop ve vápně za malou domů Kroměříže, ale střela byla sražena na roh. V poslední minutě zápasu nakopl oblouček do šestnáctky Dvorský, tam si naběhl Poles a také obloučkem přes špatně vyběhnutého gólmana poslal míč do brány. Poté rozhodčí zápas ukončil. Vskutku vydřená, ale zasloužená výhra. 1.10.2006: U-15,starší žáci 7.kolo Kroměříž - Sigma Olomouc 3:6(3:1) Sestava: Karabina - Šoupal (22´Přikryl), Maděrka (50´Kostorek), Kovács, Bernard D. - Malý, Maňka, Beneš, Pecha - Hála, Novotný Branky: 7´ Novotný (as.Hála), 37´ Hála (as.Novotný), 40´ Maděrka (as.Beneš), 45´ Malý (TK), 55´ Přikryl (as.Hála), 68´ Přikryl (as.Novotný) Do utkání jsme vstoupili ve značně improvizované sestavě (chyběli Bernard J., Jakubec, Chrastina, Rolinc, Reichl, pod zraněním Hála, Přikryl) a odpovídal tomu i průběh 1.poločasu, který lze bez nadsázky označit jako hororový. Přesto vše mohlo být jinak, kdyby již ve 3.minutě proměnil svou stoprocentní příležitost náš věčný smolař Pecha. Vzápětí udeřilo na druhé straně po chybě Kovácze. Na první gól soupeře jsme ještě dokázali odpovědět, ale ten přidal do přestávky další dva góly po rohových kopech, když většina našich hráčů působila v roli statistů. Po rázné domluvě vstoupilo z naší strany do 2.poločasu úplně jiné mužstvo a běhen 10 minut se nám podařilo výsledek otočit. Od tohoto okamžiku jsme hru plně ovládli a účelně kombinovali. Z naší převahy se nám podařily vytěžit ještě další 2 góly. Za 2.poločas si všichni zaslouží absolutorium, přesto svým výkonem vyčníval Přikryl.

Tým SK Sigma U 15 skončil v hale pátýTým SK Sigma U 15 skončil v hale pátý
| 05.12.2016
Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále