8.kolo Moravskoslezské žákovské ligy

10.10.2006 / Sportovní třídy

V 8.kole MSŽL zvítězili starší žáci nad Zlínem 2:1 a mladší žáci 5:0. 07.10.2006: 8.kolo MSŽL - mladší žáci U-13: Sigma -Zlín 5:0( 3:0) Sestava: 1Arbeit- 9Krátký, 6Vaida, 4Chorý, 2Hýbl- 7Vasiljev, 3Langer- 8Kalvach, 11Richter, 5Dvorský(kap.)- 10Ševčík. střídali: 31.min. 13Poles za Chorého, 31.min. 17Hodis za Krátkého, 44. min. 16Kapl za Hýbla, 12Machálek za Kalvacha a 14Němeček za Vasiljeva Branky(asistence): 2. a 8. min. Krátký obě z přímého kopu, 14.min. Kalvach( Richter), 35.min. Poles(Langer), 37.min. Langer z přímého kopu Všichni hráči až na dlouhodobě zraněného Binara a lehce zraněného Slaměníka byli k dispozici a mohli nastoupit. Na pravé straně obrany jsme zahájili netradičně s Honzou Krátkým, který první dva přímé kopy umístil mimo dosah gólmana Zlína a když Kalvach ve 14. min. přidal zblízka třetí gól bylo rozhodnuto. Naši chlapci se snažili hrát celý zápas kombinačně, nátlakovou hru a měli po celou dobu územní převahu. Zlín si tentokrát na rozdíl od předchozích soupeřů ani žádnou gólovou příležitost nevytvořil. Do druhého poločase se muselo střídat kvůli drobným svalovým zraněním Chorého a Krátkého. V druhém poločase jsme měli několik dalších výborných příležitostí, ale proměnili jsme jen dvě z nich. Přestože Zlín vystřídal gólmana, poslední branku propustil i on po střele Langera z přímého kopu a to mezi rukama. Pěkný zápas a ještě hezčí výsledek. Díky výhře nad Zlínem a domácí prohře Slovácka s Baníkem, jsme se vyhoupli na 3. místo a snížili ztrátu na první místo na tři body. Další zápas hrajeme právě s Baníkem. Starší žáci U-15: Sigma Olomouc - Zlín 2:1(1:0) Sestava: Karabina – Malý, Hála, Kovács, Přikryl – Bernard J., Chrastina (63´ Beneš), Maňka, Rolinc (54´ Kostorek), Pecha (36´ Maděrka) – Novotný (67´ Bernard D.) Branky: 7´ Novotný (as. Přikryl), 52´ Chrastina (as. Novotný) Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a již v sedmé minutě jsme naši převahu korunovali vedoucím gólem, když po vynikající akci Přikryla zakončoval nikým neatakovaný Novotný. Vzápětí jsme mohli inkasovat po špatně zahraném ofsajd systému, ale Hála akci soupeře včas přerušil. Do přestávky jsme hru kontrolovali a vytvořili si další dvě velmi dobré šance (Maňka). Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale my byli nebezpečnější. Šok přišel ve 47.min., kdy po fatální chybě brankáře Karabiny vyrovnával útočník soupeře do prázdné branky. Naštěstí jsme rychle odpověděli, když o pět minut později po krásné narážečce s Novotným skóroval Chrastina. Poté jsme se soustředili spíše na obranu a když jsme přežili v poslední minutě další nedorozumění mezi stopery, zaslouženě jsme se mohli radovat z důležité výhry.

Tým SK Sigma U 15 postoupil na halové fináleTým SK Sigma U 15 postoupil na halové finále
| 21.11.2016
Starší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaciStarší a mladší žáci SK Sigma hrají kvalifikaci
| 16.11.2016
Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15Obránce Miroslav Sklenář je v repre U 15
| 15.11.2016
Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016Sigma U 12 vítězem Cyril Cupu 2016
| 13.11.2016
Starší žáci SK Sigma porazili BrnoStarší žáci SK Sigma porazili Brno
| 09.11.2016
Starší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulouStarší žáci SK Sigma dali Frýdek s nulou