Áčko Sigmy prohrálo v přípravě s Petržalkou

06.07.2003 / A tým

Áčko Sigmy prohrálo v přípravě s Petržalkou Olomoucká Sigma má na účtu první prohru letní přípravy. Hanácký prvoligový celek prohrál v Mohelnici s Petržalkou jedna čtyři. Den po zápase, v neděli 6. července tým odjel na týdenní herní soustředění do Luhačovic. SK Sigma Olomouc - Petržalka 1:4 (1:2) Sigma začala dobře a byla to ona, kdo měl první tutovky. Ve 3. minutě brankář hostí s vypětím všech sil vyrážel bombu Urbánka k tyči. Po třech minutách Babnič přestřelil z malého vápna. V 10. minutě Vyskočil svým důrazem vybojoval míč mezi třemi zadáky, vystřelil přesně k levé tyčce a Sigma vedla. Po osmi minutách trefil v čisté pozici brankáře Babnič, ve 21. minutě znovu Babnič střílel těsně vedle. Hosté se snažili z pozorné defenzivy vyrážet do brejků, ale nic z nich neměli. Kromě rohů. A po třetím z nich bylo ve 28. minutě vyrovnáno. Ve zbývajícím průběhu utkání měla obě mužstva přibližně stejný počet střeleckých pokusů. Jen s tím rozdílem, že hosté prakticky z každé střely skorovali. Další utkání letní přípravy hraje Sigma v úterý proti Vítkovicím (Luhačovice, 16.30) Branky: 10. Vyskočil - 34. a 53. Krejčí, 28. Ďurica, 79. Vácha. Sigma: Vaniak (46. Kjučukov) - Caha, Kučera, Hudec, Randa - Urbánek (46. Ševela), Špiláček, Babnič (46. J. Černý), Vlček (46. M. Hubník) - Reiter (46. Rojka), Vyskočil (46. Schulmeister). Trenér Petr Uličný. www.sigmafotbal.cz

Jílek: Neměli jsme produktivituJílek: Neměli jsme produktivitu
| 22.04.2017
Další výhru Sigmy trefil ChorýDalší výhru Sigmy trefil Chorý
Sestava SK Sigma proti VítkovicímSestava SK Sigma proti Vítkovicím
Minář: S takovými agenturami Sigma dále spolupracovat nebudeMinář: S takovými agenturami Sigma dále spolupracovat nebude
24. kolo: Sigma hraje doma proti Vítkovicím24. kolo: Sigma hraje doma proti Vítkovicím