Balcárek: Remíza byla zasloužená

12.09.2006 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc po dvou neplodných kolech znovu dokázala zabodovat. Béčko v sobotu získalo jeden bod v Hlučíně za remízu 2:2. Svěřenci kouče Jiřího Balcárka vedli, pak prohrávali a stačili znovu s domácími srovnat krok. Tým už získal osm bodů a drží se v klidném středu tabulky. Trenér Jiří Balcárek před utkáním chtěl konečně bodovat a vstřelit branku. Béčko totiž v předchozích třech zápasech nedokázalo dát gól. V Hlučíně se to týmu povedlo dvakrát, i když jednu branku si domácí dali po autu Kopeckého sami. "S bodem jsem spokojen, remíza odpovídá vývoji zápasu. My jsme vedli, pak jsme dostali dvě branky a dokázali rychle zareagovat vyrovnávacím gólem. To se po centru Janotky prosadil Šalamoun," řekl našemu listu trenér Sigmy B Jiří Balcárek. Všechny čtyři branky utkání padly v prvním poločase. Ve druhém už podobný brankostroj k vidění nebyl. "Po přestávce jsme mohli dát nejprve branku my, pak nás v závěru podržel brankář Lovásik," řekl Balcárek. Domácí si krátce po změně stran tre . li znovu po autu Kopeckého tyčku vlastní branky. Deset minut před koncem pak na druhé straně likvidoval gólman Lovásik sólo Mišinského. Za juniorku nastoupilo v Hlučíně pět hráčů prvoligového kádru - Lovásik, Krajčovič, J. Barcal, Janotka a Melinho. Brazilský záložník vydržel na hřišti nejkratší čas. V 63. minutě ho nahradil Řehák. Ten ale zápas nedokončil, v poslední minutě dostal červenou. "Melinho už nemohl, takže jsem ho vystřídal. Řehák dostal první žlutou za zdržování, druhou za faul," podotkl Balcárek.