Béčko dalo Kroměříži sedmičku, Šimon Falta nastřílel hattrick

27.04.2013 / B tým

Ve 23. kole Moravskoslezské fotbalové ligy si béčko SK Sigma Olomouc pořádně zastřílelo. V Kroměříži vyhrálo vysoko 7:0, tři branky dal Šimon Falta. Během úvodní dvacetiminutovky bylo o vývoji zápasu jasno. Sigma šla ve 13. minutě do vedení po trefě Zahradníčka. O šest minut později Petr Ševčík obral po presinku o míč domácího stopera Klabala, ten jeho šanci zastavil faulem za červenou a Kroměříž šla do deseti. Deset minut před přestávkou přidal druhou olomouckou branku Falta. A hned po přestávce se prosadil Rolinc a začal se rodit debakl. V 55. minutě skóroval Falta podruhé, o dvě minuty později přidal pátou branku Houska. V 71. se trefil Rolinc a bylo to 0:6. Čtyři minuty před koncem si dal opožděný dárek k úterním dvacátým narozeninám Šimon Falta, který zkompletoval hattrick a upravil na konečných 0:7. Facebook SK Sigma Olomouc Trenér SK Sigma B Augustin Chromý pochází z Kroměříže, své rodné město tedy moc nepotěšil. "No, trošku jsem to schytal, že to není fér," usmíval se Chromý. "Ale když naši kluci hrají s chutí a soupeř to dovolí, tak to takovým způsobem muselo skončit," podotkl. Béčku pomohl povedený vstup. "To bylo rozhodující. Rychle jsme vedli, pak Peťa Ševčík odvedl výtečnou práci při presinku a domácí měli vyloučeného hráče," řekl Chromý. "Když jsme pak dali druhou branku, bylo rozhodnuto," uvedl. Předchozí domácí zápas béčko po poločase nad Břeclaví vedlo tři nula, ale pak už stav nenavýšilo. Dnes s Kroměříží bylo hladovější. "Hráčům jsem právě tohle kladl na srdce, aby z toho zase neudělali bramboračku. A hráli skutečně s chutí, dali hezké branky. Tři z nich Šimon Falta, který má výbornou střelu a velký potenciál. Věřím, že mu tento hattrick pomůže a zase ho posune dál," řekl Chromý. Kroměříž – SK Sigma Olomouc B 0:7 (0:2) Branky: 35., 55. a 86. Falta, 46. a 71. Rolinc, 13. Zahradníček, 57. Houska. Rozhodčí: Caletka – Klíma, Páral. ŽK: Janča. ČK: 19. Klabal. SK Sigma B: Blaha – Sukup, Svozil, Štěrba, Machalický (46. Vavřík) - Falta, Habusta, P. Ševčík (79. Bernard), Houska, Zahradníček (66. Klesnil) – Rolinc. Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco. SK Sigma Olomouc v síti Google +

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly