Béčko hrálo se Slováckem B nerozhodně

02.02.2013 / B tým

Druhým dnešním zápasem na umělce Androva sportovního areálu byl ten mezi SK Sigma Olomouc B a Slováckem B. Duel skončil nerozhodným výsledkem. Za béčko nastoupil Matěj Hýbl z dorostu U 19, protože několik hráčů hrálo chvíli předtím za áčko proti HFK. Jedním z nich byl i záložník Aleš Nešický. Ten měl v duelu proti Holici v dresu prvoligového áčka vyloženou šanci. Nedal, ale vynahradil si to později. Na umělce zůstal a šel hrát proti Slovácku B. A právě on dal ve 4. minutě první branku. Potom měl i další šance, stejně si vedli i jeho spoluhráči. Gól už padl ale jenom jeden. V 65. minutě hosté srovnali, když domácí obrana v domnění, že bude pískána ruka, na chvíli přestala hrát. Facebook SK Sigma Olomouc „Byl to typický přípravný zápas béček. Jediné, co mě mrzí, je to, že před vyrovnávací brankou obrana přestala hrát. To se nesmí stávat, musí akci dohrát, ne přestat reagovat a dožadovat se nějaké ruky. Ale jinak to bylo dobré utkání, bylo tam dost hezkých akcí i šancí,“ řekl trenér Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Slovácko B 1:1 (1:0) Branka Sigmy: 4. Nešický. Rozhodčí: Lakomý. SK Sigma B: Arbeit – Vavřík, Ješko, Svozil, Hýbl – Zahradníček, Bernard, Habusta (40. Štětina), Holub, Nešický (30. Chlebek) – Schmidt. Trenéři Jiří Derco a Augustin Chromý. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +