Béčko hrálo ve Žďáru nerozhodně

19.09.2012 / B tým

Ve vloženém 15. kole Moravskoslezské fotbalové ligy hrál tým SK Sigma Olomouc B ve Žďáru nad Sázavou. Na hřišti posledního týmu tabulky naše béčko po prvním poločase prohrávalo, po přestávce se podařilo jen vyrovnat. Aktivnější byla Sigma a mohla jít do vedení v 18. minutě. Jenže střelu Housky do šibenice domácí brankář Pometlo vyrazil. Vzápětí jsme prohrávali, střelecky se prosadil útočník Aleš Chmelíček, který před lety působil i v SK Sigma Olomouc. Ještě do přestávky mohl srovnat Chlebek, ale mířil nad. Osm minut po přestávce už se stav opět měnil, po rohovém kopu se prosadil hlavou Soušek. V 72. minutě zahrozilo po dalším rohu, tentokrát Svozil trefil tyčku! nová šála v e-obchodě Original1919.cz, tuto šálu můžete zakoupit na této adrese anebo při utkáních na východní tribuně u vstupu do sektoru S Žďár nad Sázavou – SK Sigma Olomouc B 1:1 (1:0) Branka: 19. Chmelíček – 53. Soušek. Rozhodčí: Černý – Hájek, Kůrka. ŽK: Heide - Rolinc. Diváci: 250. SK Sigma B: Šustr – Texl, Soušek, Svozil, Machalický – Schmidt (70. A. Ševčík), Houska, Habusta, Nešický (79. Pančochář), Chlebek (60. Falta) – Rolinc. Trenér Jiří Derco. SK Sigma Olomouc v síti Google +

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly