Béčko mělo s Boleslaví smůlu

10.09.2001 / A tým

Béčko mělo s Boleslaví smůlu Ani v sedmém kole druhé fotbalové ligy se juniorka Sigmy nedočkala vítězství. Doma proti Mladé Boleslavi hráli mladíci více než vyrovnanou partii, ale protože neproměnili ani jednu z mnoha šancí, nemohli pomýšlet na bodový zisk. Sigma B - Mladá Boleslav 0:1 (0:1) Hned na začátku neuspěl na malém vápně útočník David Rojka. Míč mu Štrbíkově centru nesedl. Boleslav se jen bránila, půlící čáru nemohla kloudně přejít. Ve 37. minutě poslal Rojka do šestnáctky Krohmera, jeho křižní střela po zemi těsně minula pravou tyčku. O dvě minuty později na druhé straně brankář Bureš vyrazil před sebe střelu Dvořáka a úplně volný Slezák prázdnou branku nemohl minout. Ještě do poločasu jsme mohli srovnat. Dvě čisté měl Rojka. Ve 43. minutě hlavou těsně minul pravou tyčku, v nastaveném čase z malého vápna poslal míč jen do rukou brankáře. V 57. minutě brankář hostí Macháček zlikvidoval bombu Rojky, následnou dorážku Muchy srazila obrana na roh. V 67. minutě se objevil sám před bránou Glos, ale Macháček včas vyběhl a jeho ránu vyrazil. V 71. minutě byl vyloučen za faul na Novotného Jordánek. I v oslabení juniorka zkoušela vstřelit branku, ale v obraně už musela riskovat. Hosté toho málem využili v 86. minutě, to Slezák z malého vápna vysoko přestřelil. V nastaveném čase byl blízko k vyrovnaní Martin Vyskočil. Po trestňáku si zpracoval na malém vápně míč, ale v pádu už jej nedokázala poslat do odkryté brány. Branka: 39. Slezák. Rozhodčí: Čecháček. ŽK: Štrbík - Rajnoch, Pěnička. ČK: 71. Jordánek. Diváků: 472. Sigma B: Bureš - Kotrys, Hudec, Čep, Jordánek - Glos (76. Knop), Laštůvka, Mucha, Štrbík (61. Ševela) - Rojka (61. Martin Vyskočil), Krohmer. Trenér Zdeněk Psotka. www.sigmafotbal.cz, 9. 9. 2001