Béčko naplno bodovalo v Líšni

30.04.2011 / B tým

Třetiligová juniorka SK Sigma Olomouc potvrdila dobrou jarní formu. Béčko ve 23. kole MSFL získalo tři body v Líšni. Vyhráli jsme 2:0, po bezbrankovém poločase skórovali reprezentanti Milan Machalický a Jakub Plšek. Juniorka mohla jít do vedení už v prvním poločase, ale Jerome ani Vavřík domácího gólmana nepřekonali. Trefil se až v první minutě po přestávce Machalický, skóroval lobem ze šestnáctky. Po hodině hry přidal druhou olomouckou branku ranou z dvaceti metrů Plšek. Líšeň - SK Sigma Olomouc B 0:2 (0:0) Branky: 46. Machalický, 63. Plšek. Rozhodčí: Talpa - Machát, Sedlář. Diváci: 275. SK Sigma B: Blaha - Hála, Murin, Ulma, Machalický – Vavřík (87. Štětina), Nuc, Plšek, Nekuda, Pospíšil (81. Hajčík), Jerome (77. Chlebek). Trenér Augustin Chromý.

Béčku Sigmy vstup do sezóny nevyšel. Frýdku-Místku podlehlo 0:2Béčku Sigmy vstup do sezóny nevyšel. Frýdku-Místku podlehlo 0:2
| 08.08.2020
Souhrn letní přípravy B-týmuSouhrn letní přípravy B-týmu
| 07.08.2020
B-tým odehraje první mistrovské utkání na Andrově stadionuB-tým odehraje první mistrovské utkání na Andrově stadionu
| 06.08.2020
V generálce na MSFL béčko Sigmy remizovalo s Ústím nad OrlicíV generálce na MSFL béčko Sigmy remizovalo s Ústím nad Orlicí
| 01.08.2020
První prohra v přípravě. Béčko nestačilo na TřinecPrvní prohra v přípravě. Béčko nestačilo na Třinec
| 29.07.2020
Béčko si poradilo s Rýmařovem. Baďura vstřelil hattrickBéčko si poradilo s Rýmařovem. Baďura vstřelil hattrick
| 25.07.2020
B-tým sbírá v přípravě vítězství. Tentokrát porazil PřerovB-tým sbírá v přípravě vítězství. Tentokrát porazil Přerov
| 21.07.2020
B-tým zvítězil v KozlovicíchB-tým zvítězil v Kozlovicích
| 18.07.2020
Los MSFL: B-tým čeká první kolo ve Frýdku, doma poté s UničovemLos MSFL: B-tým čeká první kolo ve Frýdku, doma poté s Uničovem
| 15.07.2020
Druhá výhra v přípravě. Béčko porazilo ŠumperkDruhá výhra v přípravě. Béčko porazilo Šumperk