Béčko olomoucké Sigmy porazilo Jihlavu

01.07.2002 / B tým

Béčko olomoucké Sigmy porazilo Jihlavu Fotbalisté druholigové juniorky SK Sigma Olomouc v sobotu ukončili kondiční soustředění ve Zlatých Horách a hned den poté, tedy včera odehráli první přátelák se silným soupeřem. Po pátečním utkání se Zlatými Horami, hrajícími krajský přebor (výhra 8:2) dokázalo béčko i včera zvítězit. Juniorka porazila rovněž druholigovou Jihlavu tři nula. Jihlava - SK Sigma Olomouc B 0:3 (0:0) Už v prvním poločase měli hosté více ze hry i mnohem více gólových šancí, než domácí jedenáctka. Brankově se ale Hanáci dokázali prosadit až po změně stran. První dva ze tří gólů dala Sigma po standardkách. Napřed se trefil Hudec, potom Richter. V 66. minutě přidal třetí branku po individuální akci Večeřa. "Jsem spokojen s tím, že po kondičním soustředění jsme se dokázali soupeři vyrovnat po fyzické stránce. Hráči dokázali zapomenout na únavu a soupeře přeběhali. V prvním poločase jsme byl ale nespokojen s produktivitou. Byla to naše typická hra. Měli jsme hodně šancí, ale nedávali jsme branky. Naštěstí po přestávce jsme i díky standardkám góly dali," řekl trenér béčka Sigmy Zdeněk Psotka. Branky: 48. Hudec, 57. Richter, 66. Večeřa. Sigma B: Vojáček - Jordánek, Navrátil (46. Hudec), Richter, Mi. Vyskočil (46. Hojdyš) - Štrbík (46. Macháček), Ševela, Laštůvka, Glos (46. Škerle) - Řehák (46. Večeřa), Krpec. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 1. července 2002