Béčko porazilo Holici a přezimuje na sedmém místě

02.11.2003 / B tým

Béčko porazilo Holici a přezimuje na sedmém místě Juniorka Sigmy Olomouc ukončila podzimní část druhé ligy úspěšně. Na Andrově stadionu porazila HFK a přezimuje na sedmém místě tabulky. SK Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 2:1 (2:0) V olomouckém derby bylo béčko Sigmy do přestávky jednoznačně lepší a hostům nic nedovolilo. První gól padl z kopačky Siegla, který pronikl do šestnáctky, obešel obránce a přesnou střelou trefil horní roh branky. Pět minut před koncem poločasu fauloval Řehák Siegla ve vzdušném souboji a z nařízené penalty zvýšil Krajčovič. Ve druhém poločase mohli domácí zvýšit své vedení, ale střelu Ševely brankář Hrdina vyrazil a poradil si i s dorážkou osamoceného Pulkerta. Další šanci domácích měl po úniku sedmnáctiletý Jan Schulmeister, ale nedal zatímco hosté čtyři minuty před koncem snížili po rohovém kopu brankou Kořínka. Branky:32. Siegl, 40. (pen.) Krajčovič - 86. Kořínek. Rozhodčí:Zejda - Pinkas, Kordula. ŽK: Krajčovič, J. Schulmeister, Siegl - Nohavica, Laštůvka, Lukáč. Diváci: 644. Sigma B:Kjučukov - Jordánek, Škerle, Krajčovič, Glos - Ševela (79. Švrčina), P. Kobylík (73. Rýdel), Prekop, J. Schulmeister - Pulkert (55. Mazouch), Siegl. Trenér Zdeněk Psotka. zdroj:čtk