SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. MFK Vítkovice 28. 4. 2017 v 18:00

Béčko porazilo Xaverov

08.04.2003 / B tým

Béčko porazilo Xaverov Juniorka SK Sigma Olomouc ve třetím zápase v řadě dokázal bodovat. V předehrávce 20. kola druhé fotbalové ligy porazila Xaverov, který poprvé na jaře inkasoval a prohrál. Domácí brankář Todor Kjučukov potřetí v řadě udržel čisté konto. Což je u juniorky nevídaní série. SK Sigma Olomouc B - Xaverov 1:0 (0:0) Juniorka se svého soupeře nezalekla a byla mu od začátku minimálně vyrovnaném protivníkem. Xaverovský brankář Čaloun měl plné ruce práce při jedovkách Vyskočila, Mazoucha nebo ráně Krpce z otočky. Vylouženou šanci zápasu si jako první vypracovali domácí. Ve 45. minutě prostrčil Vyskočil míč do vápna Hubníkovi. Ten měl sice na zádech obránce, ale přesto stihl zakončit. Jenže tísněn trefil jen vybíhajícího Čalouna. Následoval centr zleva a Schulmeister na první tyčce jen těsně minul. I po přestávce byli domácí o něco odvážnější a také se dočkali gólové odměny. V 65. minutě našel přesný Mazouchův centr zprava nabíhajícího Vyskočila. Ten hlavou trefil do Čalouna, ale stihl ještě odražený míč doklepnout do sítě. Po třech minutách vypálil zpoza vápna Hubník, balón prosvištěl o kousek vedle pravé tyčky. V 74. minutě byl v šanci opět Hubník. Naběhl si na Mazouchův centr, ale jeho ránu hlavou Čaloun vyrazil. Hosté potom sérií střídání zkusili oživit hru, ale pozorná defenziva juniorky již nedovolila svého soupeři zhola nic. Branka: 65. Vyskočil. Rozhodčí: Matějek.ŽK: Mazouch - Šimeček, Penc, Marek, Myšák. Diváků: 437. Sigma B: Kjučukov - Glos, Rozehnal, Krajčovič, Jordánek - Krpec (90. Prekop), Ševela, Mazouch, Vyskočil - V. Schulmeister (58. P. Kobylík), M. Hubník (76. Macháček). Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 29. března 2003

Chromý: Škoda, že jsme se neprosadili střeleckyChromý: Škoda, že jsme se neprosadili střelecky