Béčko poslední zápas sezony prohrálo

14.06.2013 / B tým

Poslední zápas sezony MSFL béčko SK Sigma Olomouc doma ztratilo. Po prvním poločase o gól vedlo, ale nakonec Ždáru podlehlo 2:3. V domácí základní sestavě nastoupilo pět dorostenců, ale na hře to znát nebylo. Sigma měla výtečný vstup do zápasu, v 1. minutě se trefil krásně Texl, v 10. po centru Schmidta Chorý a bylo to 2:0. Hosté mohli být rádi, že v dalším průběhu nedostali další branky. Jenže místo zvýšení an čtyři pět nula přišla devět minut před koncem chyba v domácí obraně, kterou ztrestal exligový útočník Sedláček. Na začátku druhé půle mohl zvýšit Chorý, ale v tutové pozici pálil nad. Po chvíli musel pro zranění střídat. Častěji u míče byla pořád Sigma, ale po pauze už góly, i přes velké domácí šance, dávali jen hosté. V 63. minutě se Sedláček trefil zdálky nechytatelně do šibenice. A v 73. dal tentýž hráč třetí branku. Sudí těžko říct proč nepískl ofsajd, hosté akci dohráli a po následném rohu dali vítěznou branku utkání. „Mrzí mě, že jsme ten poslední zápas sezony nezvládli, i když to bylo v našich silách. Rozhodlo to, že jsme neproměnili šance a neuhlídali útočníka Sedláčka. Na hráčích už jsem ale viděl, že jim trošku chybí jiskra, přece jen jaro jsme měli hodně náročné,“ uvedl trenér Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Žďár nad Sázavou 2:3 (2:1) Branky: 1. Texl, 10. Chorý – 36., 63. a 72. Sedláček. Rozhodčí: Priesol – Santarius, Nesrsta. ŽK: Veselý, Hlouš. Diváci: 80. SK Sigma B: Arbeit - Vavřík, Svozil, Štěrba, Machalický - P. Ševčík, Texl, Bernard (65. Richter), Holub (80. Hýbl) - Schmidt, Chorý (55. Chlebek). Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco. Žďár: Pospíchal – Bureš, Šindelka, Heide, Vomela (88. Nedvěd), Veselý, Turek, Sedláček, Zedníček (55. Hlouš), Cipruš, Doležal (81. Chmelíček). Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +