Béčko přehrálo rezervu Brna

07.11.2004 / B tým

Duel rezervních týmů Olomouce a Brna ve druhé fotbalové lize skončil vítězstvím 3:1 ve prospěch domácích Hanáků. Brněnské béčko přitom nastoupilo v silnější sestavě než domácí, kterým chyběli potrestaný Komárek a zranění Vojtěch Schulmeister a Vyskočil. SK Sigma Olomouc B - Brno B 3:1 (0:1) V prvním poločase byli také hosté lepší a nebezpečnější a ve 42. minutě po chybě domácího Čepa Belej zblízka zajistil svému mužstvu vedení. I po přestávce se domácí nedokázali prosadit. Zlom ale nastal v 60. minutě, kdy Olomoučtí po standardní situaci Petra Kobylíka vyrovnali gólem Prekopa. Za sedm minut to byl opět Prekop, který po akci Jana Schulmeistra a přihrávce střídajícího Janotky dostal domácí do vedení. Pak Janotka trefil břevno a z následné akce Jordánek hlavou vsítil třetí gól domácích. Branky: 60. a 67. Prekop, 76. Jordánek - 42. Belej. Rozhodčí: Jiřík - Jahoda, Novák. ŽK: Bohuška, P. Kobylík - Partyš, Máša. Diváci: 151. Olomouc B: Černý - Kopecký (53. Jordánek), Čep, Škerle, Stoklásek - Bouška, Rýdel (46. Janotka), Prekop, Glos - P. Kobylík (88. Vepřek), J. Schulmeister. Trenér Zdeněk Psotka.