Béčko prohrálo derby v Uničově

17.04.2013 / B tým

Odložené derby v Uničově dnes dohrával tým SK Sigma Olomouc B. V 19. hraném kole béčko prohrálo v tradičním duelu nejtěsnějším rozdílem. Béčku se utkání příliš nepovedlo. Sice mělo větší část z devadesáti minut míč pod kontrolou, ale na dobře organizovanou uničovskou defenzivu vyzrát nedokázalo. Domácí eliminovali ofenzivní zbraně hostů a naopak sami udeřili. V 19. minutě ztrestal chybu v rozehrávce Richter, ztrátu jednoho gólu už se Sigmě umazat nepovedlo. Nepomohly k tomu ani bomby Sukupa a Štěrby, první vyrazil brankář Uvízl, druhou zastavil jeden ze zadáků. „Zápas jsme si pohráli a ztratili sami. V prvním poločase jsme nehráli vůbec to, co jsme chtěli, nebyli jsme aktivní po stranách, vůbec jsme nevyužívali své přednosti, jako se nám to dařilo v předchozím utkání v Třinci. No a po přestávce, jak už to tak bývá, už bylo pozdě něco honit, už se nám to nepovedlo, i když tlak a nějaké možnosti jsme měli. Ale můžeme si za to sami,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. Uničov – SK Sigma Olomouc B 1:0 (1:0) Branka: 19. Richter. Rozhodčí: Priesol - Santarius, Antoníček. ŽK: Heinz, Vejvoda – Habusta, Štěrba. Diváci: 225. SK Sigma: Reichl – Sukup, Svozil, Štěrba, Falta – Holub (76. Klesnil), Habusta, Nešický (52. P. Ševčík), Texl, Zahradníček (84. Machalický) – Rolinc. Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly