SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Béčko remizovalo s Kunovicemi

14.07.2005 / B tým

Druholigová juniorka SK Sigma Olomouc v dalším z baterie přípravných zápasů remizovala 1:1 s Kunovicemi. S mužstvem, které trénuje Oldřich Machala, béčko v Lutíně po prvním poločase prohrávalo. Nerozhodný výsledek zajistil střelou hlavou Šultes, který pak ještě zazdil dvě vyložené šance. SK Sigma Olomouc B – Kunovice 1:1 (0:1) Hostující tým začal utkání lépe a v 5. minutě vedl, když Faldyna dorazil do sítě střelu odraženou od tyčky. Sigma měla v první půlce jenom jednu šanci, ale tu Šultes z malého vápna po centru Janotky zavraždil. Deset minut po pauze trefili hosté břevno. V 62. minutě pak Šultes vyrovnal, když hlavou přehodil vybíhajícího brankáře. Juniorka měla v závěru o něco víc šancí než domácí, Šultes se dostal do tutové pozice dvakrát, Janotka šel sám na branku, ale gól nepadl. "Zápas jsme hráli ve vrcholu kondiční fáze přípravy, takže kluci toho měli celkem dost. Navíc soupeř vystřídal dvě jedenáctky, kdežto nás bylo do pole dvanáct. Ale někteří hráči se kousli a pořádně bojovali, je dobré, že ukázali i v únavě dobrou morálku, i když toho měli plné zuby," řekl po utkání trenér Sigmy B Zdeněk Psotka. Ten už provedl zúžení kádru, ale je možné, že přijdou na řadu i další odchody."Jestli už tito hráči zůstanou v týmu po sezonu? To vám ještě nepovím. V áčku ještě nedošlo ke zúžení, takže teprve uvidíme, jaké budou posuny. Každopádně přestupní termín končí až posledního září, takže spěchat nebudeme," podotkl Psotka. Další přípravné utkání hraje juniorka v sobotu ve Znojmě. Branky: 62. Šultes - 5. Faldyna. SK Sigma: Blaha - Roupec, Komárek (75. Řehák), El Ahmad, Vepřek (70. Lukšík) - Janotka, Lukšík (46. Kuba), Král, Stoklásek - Řehák (60. Krpec), Krpec (30. Šultes). Trenér Zdeněk Psotka.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick