SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Béčko Sigmy doma remizovalo s Xaverovem

21.09.2003 / A tým

Béčko Sigmy doma remizovalo s Xaverovem Juniorka Sigmy nepotvrdila v devátém kole druhé ligy tříbový import z Bohemians. Olomoučtí mladíci doma ztratili dva body za remízu s Xaverovem. SK Sigma Olomouc B - Xaverov 1:1 (1:1) V prvním poločase byli Olomoučtí půlhodinu jednoznačně lepší a vypracovali si tři stoprocentní šance. Ve 14. minutě Michal Hubník obešel i brankáře Víška, ale z ostrého úhlu prázdnou branku přestřelil. Dvě minuty nato svou chybu napravil, naběhl si na kolmou nahrávku Černého, prošel mezi stopery a otevřel skóre. Pak se do třetí čisté šance dostal Schulmeister, ale sám před prázdnou brankou hlavičkoval vedle. Ve 30. minutě se osmělili i hosté. Jirásek střelou z 22 metrů po zemi k tyči překvapil brankáře Kjučukova a vyrovnal. Od té chvíle se Xaverov zlepšil a vyrovnaný stav už udržel. Domácí neměli k výhře daleko. V 87. minutě skončila tečovaná střela Krpce na břevně, v nastavení po rohovém kopu Škerle hlavou těsně minul levou tyčku. Branky: 16. M. Hubník - 30. Jirásek. Rozhodčí: Poledník.ŽK: Hubník. Diváků: 447. Sigma B: Kjučukov - Glos, Škerle, Krajčovič, Jordánek - J. Černý (46. Švrčina), Ševela, Prekop, Schulmeister - Vyskočil (63. Krpec), M. Hubník (80. Kobylík). Trenér Zdeněk Psotka. zdroj:čtk