Béčko Sigmy hrálo s Frýdkem bez branek

19.05.2013 / B tým

Na hlavním stadionu Androva sportovního areálu sehrál tým SK Sigma Olomouc B utkání proti Frýdku-Místku. Duel 26. kola Moravskoslezské fotbalové ligy skončil bezbrankovou remízou. Utkání čtvrtého s druhým v tabulce skončilo nakonec bezbrankovou plichtou, ale o duel bez šancí nešlo. V 5. minutě musel vyrážet tvrdou střelu domácí gólman Blaha, o devět minut později na druhé straně naštěstí pro hosty P. Ševčík s tutové pozice pálil nad. Ševčík mohl ve 25. už zakončovat do prázdné po frýdecké chybě vzadu, ale místo včasné střely volil přihrávku, takže z toho nic nebylo. Čtyři minuty před přestávkou proskákalo zakončení Teplého kousek vedle levé tyčky olomoucké brány. Po přestávce měla Sigma více ze hry než v první půlce, hosté zlobili z brejků a nebezpečných standardek. V 53. minutě pálil Rolinc ve vyložené šanci vedle, o pět minut později trefil Janotka spojnici břevna s tyčkou. Devatenáct minut před koncem vystřelil zhruba z penalty nad Holub. V 79. minutě Blaha lapil šanci hostujícímu Gulajevovi, když se pak neprosadil ani střídající Klesnil za domácí, skončil zápas dělbou bodů. „Myslím si, že se hrál kvalitní fotbal. Soupeři jsme boj o postup určitě zkomplikovali. My jsme nastoupili s docela mladým týmem, hosté byli silnější v osobních soubojích. Ale srovnali jsme se s tím, nějaké šance jsme měli, remíza je asi zasloužená,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Frýdek-Místek 0:0 Rozhodčí: Ogrodník – Ondráš, Páral. ŽK: Sukup, Bernard – Žídek. Diváci: 120. SK Sigma B: Blaha – Janotka, Svozil, Štěrba, Sukup – Holub, P. Ševčík, Bernard (67. Vavřík), Texl, Zahradníček (85. Schmidt) – Rolinc (60. Klesnil). Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco. Fr.-Místek: Prepsl (22. Hlaváč) – Švrček, Coufal, Žídek, Literák, Mozol, Korneta, Gulajev, Talián, Ceplák (62. Pešek), Teplý (74. Bačík). Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly