Béčko Sigmy má bod z Hradce Králové

28.09.2003 / A tým

Béčko Sigmy má bod z Hradce Králové Druholigové béčko SK Sigma Olomouc znovu potvrdilo slušnou formu posledních týmů. Svěřenci trenéra Zdeňka Psotky remizovali v Hradci Králové dva dva. Juniorka tak dokázala popáté v řadě bodovat. Hradec Králové - SK Sigma Olomouc B 2:2 (1:2) Jen včasné vyběhnutí Podhajského před samostatně běžícím Ševelou uchránilo domácí již ve čtvrté minutě od pohromy. Vzápětí další nedorozumění hradecké obrany se opět obešlo bez změny skóre, odvetou byla střela Bredy, která skončila na břevně olomoucké branky. Ve 21. minutě si šel Podhajský pro míč do zámezí, než se stačil vrátit a soustředit, poslal hosty Siegl do vedení. Odpověď přišla o dvě minuty později, kdy po chybě olomoucké obrany vyrovnal Bouška. Hubníkův centr z levé strany pak ve 37. minutě napálil z voleje Glos a ani on nedal Podhajskému šanci. Druhé břevno v podání Boušky bylo další z šancí Hradce ve druhé půli, teprve v 71. minutě vyrovnal nešťastným vlastním gólem Krajčovič. Exligový celek mohl i zvítězit, ale nabídnutou penaltu za sražení Kalouska Šmardovi brankář Tomáš Černý chytil. Branky: 23. Bouška, 71. vlastní Krajčovič - 21. Siegl, 37. Glos. Rozhodčí: Damková. ŽK: Seman, Breda (Hradec). Diváků:1034. Sigma B: T. Černý - Jordánek, Krajčovič, Škerle, Glos - Prekop, Mazouch (90. Pulkert), Ševela, Vyskočil (67. Krpec) - Siegl, M. Hubník (82. V. Schulmeister). Trenér Zdeněk Psotka. zdroj:čtk