Béčko Sigmy porazilo Zábřeh

27.10.2013 / B tým

Tým SK Sigma Olomouc B si ve 12. kole MSFL doma poradil se Zábřehem. Béčko mělo v derby spoustu šancí, nakonec vyhrálo jen o jeden gól. Sigma mohla jít rychle do vedení, ale Zahradníček v 9.minutě v čisté šanci přestřelil. V 16.minutě upadl v souboji se Štěrbou Pospíšil a rozhodčí odpískal penaltu. Tu poslal Bačík nad. O dvě minuty později zlikvidoval brankář Šustr tutovku Javůrka i dorážku Schmidta. Ve 22.minutě už se stav měnil, po rohovém kopu dorážel Karaš. O dvě minuty později se protáhl obranou Schmidt a přidal druhou branku domácích. Sigma pak zahazovala jednu šanci za druhou a málem se jí to vymstilo. Hostům se podařilo šest minut před koncem snížit, ale to bylo vše. „Bylo to dobré utkání, jen mě mrzí, že jsme neproměnili víc šancí. Mohli jsme dát klidně šest sedm branek, takto jsme se zbytečně nervovali až do konce,“ řekl trenér SK Sigma B Radim Kučera. SK Sigma Olomouc B – Zábřeh 2:1 (2:0) Branky: 22. Karaš, 24. Schmidt – 84. Kovář. Rozhodčí: Ogrodník – Ondráš, Batík. ŽK: Štěrba – Puškáč. Diváci: 138. SK Sigma B: Chvěja - Vavřík, Svozil, Štěrba, Javůrek (60. Hýbl) – Zahradníček (76. Stříž), Karaš (77. P. Ševčík), Plšek, Richter, Falta (85. Texl) – Schmidt (68. Holub). Trenér Radim Kučera. Zábřeh: Šustr – Rajnoha, Machalický, Čep, Hlavica - Kostorek, Puškáč (55. Vaclík), Kovář, Pospíšil, Reška - Bačík. Trenér Jiří Balcárek.