Béčko Sigmy venku nebodovalo

05.05.2003 / A tým

Béčko Sigmy venku nebodovalo Juniorka SK Sigma Olomouc nesplnila ve 25. kole druhé ligy svůj úkol. Tým kouče Zdeňka Psotky jel do Havířova k utkání proti Vítkovicím se záměrem bodovat. Olomouckým mladíkům k remíze moc nechybělo, ale o výsledku rozhodl jediný gól zápasu, který dal v 5. minutě exolomoucký útočník Kaspřík. Hanácký klub může těšit jen opětovný start nigerijského záložníka Martinse Ekwueme. Ten po dlouhodobém zranění už mohl odehrát závěrečných pět minut. Vítkovice - SK Sigma Olomouc B 1:0 (1:0) Fotbalisté Vítkovic začali proti olomoucké rezervě jako z partesu a už v páté minutě se po přesném Malchárkově centru dostali Kaspříkovou zásluhou do vedení. Celý první poločas pak byli domácí častěji nastěhováni před olomouckým pokutovým územím, ale jejich koncovka byla velmi nepřesná. V druhém poločase změnili hosté rozestavení, začali hrát na dva útočníky a v 54. minutě poprvé vážněji ohrozili vítkovickou branku. Schulmeister ale po přihrávce od Patrika Siegla hlavičkoval jen do gólmanovy náruče. Domácí poté zcela přenechali střed hřiště Hanákům, ale ti byli až do konce zápasu s přesnou střelbou taktéž na štíru. Samostatný průnik zneškodnil Sieglovi domácí brankář, ještě v poslední minutě naděje Olomouckých žila, ale střelu Martinse Ekwueme zblokoval jeden z vítkovických hráčů. Branka: 5. Kaspřík. Rozhodčí:Zejda. ŽK: Pilař - Hudec. Diváků: 208. Sigma B: Kjučukov - Mazouch, Čep, Hudec, Jordánek - Putík (76. Švrčina), Rýdel, Siegl, Macháček (60. Pulkert) - M. Hubník (86. M. Ekwueme), V. Schulmeister. Trenér Zdeněk Psotka. Olomoucký den, 5. května 2003

30. kolo: Sigma jede do Opavy30. kolo: Sigma jede do Opavy