SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Béčko Sigmy vyhrálo nad Chrudimí

21.07.2012 / B tým

Béčko SK Sigma Olomouc sehrálo v Moravičanech přípravné utkání proti třetiligové Chrudimi. Náš tým zvítězil o tři branky. Hrálo se pět minut a padl první gól. Po faulu na Vavříka se kopala penalta, kterou proměnil Plšek. Deset minut před pauzou měli výhodu pokutového kopu hosté, ale brankář Šustr chytil. Další branky padly po pauze. V 65. minutě se prosadil A. Ševčík. Čtrnáct minut před koncem byl znovu faulován Vavřík na penaltu, tentokrát ji proměnil Nepožitek. „Jsem spokojený, mužstvo už mělo svou tvář, plnilo to , co mělo. Byly tam samozřejmě ještě nějaké chybičky, pořád máme co pilovat,“ řekl trenér Jiří Derco. SK Sigma Olomouc – Chrudim 3:0 (1:0) Branky: 5. (pen.) Plšek, 65. A. Ševčík, 76. (pen) Nepožitek. SK Sigma: Šustr – Hála, F. Přikryl, Ješko, Machalický – Vavřík, Nepožitek, Plšek, Punčochář (85. Chlebek) – Chlebek (60. Rolnic), A. Ševčík. Trenér Jiří Derco.

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick