Béčko SK Sigma dalo čtyřku Zlínu

01.05.2013 / B tým

V dohrávce 17. kola MSFL neměl tým SK Sigma Olomouc B doma se Zlínem B větší potíže. Z mnoha šancí Hanáci proměnili jen čtyři a zaslouženě získali tři body. Z posledních tří zápasů má béčko skóre 14:0 a devět bodů. Začátek zápasu nemohl vyjít domácím lépe. Už ve 3. minutě se důrazem prosadil Rolinc a hlavou skóroval. Sigma pak měla podle předpokladu hru ve své moci, hosté čekali na brejk. Navýšit náskok Hanáků mohli Zahradníček, Varadi nebo Habusta, ale Zlín ještě držel. A ve 30. minutě měl velkou šanci, Holíka ovšem Reichl vychytal. Minutu poté třela střela Habusty břevno. Ve 43. minutě se protáhl po levé straně do vápna Machalický, přihrál pod sebe a krásnou ránu Zahradníčka zastavila až síť. Krátce po přestávce Sigma přidala další branku. Varadi unikl po křídle, nacentroval, Rolinc si zpracoval míč a trefil k tyčce. Pak se domácí snažili přidat nějaké další góly, ale dlouho to nešlo. Až dvě minuty před koncem vybojoval míč Klesnil pro Varadiho, který zamířil nechytatelně k pravé tyčce. „Dali jsme čtyři branky, ale nebylo to lehké, hráli jsme v pondělí juniorka v sobotu béčko, takže kluci mají náročný program. Dnes jsme změnili rozestavení, měli jsme k dispozici dva útočníky, jsem rád, že se s tím kluci vyrovnali a utkání zvládli,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Zlín B 4:0 (2:0) Branky: 3. a 50. Rolinc, 43. Zahradníček, 88. Varadi. Rozhodčí: Hájek – Kůrka, Nováček. ŽK: Texl – Igwe, Ruskovský. Diváci: 80. SK Sigma B: Reichl – Vavřík, Svozil, Hlavica, Machalický – Zahradníček (67. Klesnil), Texl (76. Hladík), Habusta, Falta – Varadi, Rolinc (87. Schmidt). Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco. Zlín B: Dostál – Kostka, Igwe (61. Kalus), Ruskovský, Holík, Salachna, Linek, Červenka (58. Jelínek), Jasenský (58. Kopečný), Bartolomeu. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly