Béčko SK Sigma derby zvládlo

15.09.2013 / B tým

I po šestém kole MSFL je tým SK Sigma Olomouc B bez porážky. Béčko z Hané porazilo doma na Andrově stadionu v derby Uničov 2:1 a dál je na čele třetiligové tabulky. Béčko se poprvé prosadilo hned na začátku. Ve 3. minutě poslal do sítě odražený balon po standardce Varadi – 1:0. Ve 27. minutě mohl zvýšit Falta, který šel sám na brankáře, ale gólman Uvízl zakročil dobře. O tři minuty později inkasoval podruhé. Plšek se protáhl středem a vybíhajícího gólman přehodil. Vzápětí po střele Richtra musel zasahovat domácí brankář Reichl. Čtyři minuty před koncem mohl přidat třetí branku Habusta, ale těsně minul. Ve druhém poločase lapil Uvízl Faltovi druhou branku, tentokrát mu vyrazil ránu z přímého kopu. To bylo v 55. minutě. Za dvě minuty vyrážel Reichl dobrým zákrokem dobrou střelu Richtra. A v 66. minutě vychytal Reichl Večeřu. O tři minuty později mohl dát definitivu výsledku Plšek, jenže hlavou minul poloprázdnou bránu. Závěr byl ještě trošku drama. Minutu před koncem šli domácí do deseti, druhou žlutou dostal Vavřík. A na začátku nastaveného času snížil Richter. Tři body už si potom Sigma pohlídala. „Výsledek je pěkný, ale hra nebyla to, co jsem si představoval. Po prvním poločase se to trošku zlepšilo, ale chtěli jsme dohrávat více kombinací, hráli jsme zbytečně moc dozadu. Tři body jsou pěkné, ale k úplné spokojenosti bych toho chtěl víc,“ řekl trenér Radim Kučera. SK Sigma Olomouc B – Uničov 2:1 (2:0) Branky: 3. Varadi, 30. Plšek – 90 + 1 Richter. Rozhodčí: Nováček – Kůrka, Petr. ŽK: Vavřík, Habusta – Toman. ČK: 89. Po 2. ŽK Vavřík. Diváci: 138. SK Sigma B: Reichl - Vavřík, Svozil, Štěrba, Můčka - Zahradníček, Habusta (87. Langer), Plšek (72. Richter), Falta (72. Holub) – Nešický (46. P. Ševčík), Varadi (90. Chorý). Trenér Radim Kučera. Uničov: Uvízl – Vejvoda, Heinz, Bača (90. Muzikant), Kyselý, Žmolík, Toman, Koutek, Šalamoun, Juřátek (46. Večeřa), Richter.