Béčko SK Sigma porazilo Mikulovice

09.03.2013 / B tým

Tým SK Sigma Olomouc B dnes odehrál přípravný zápas proti Mikulovicím, účastníkovi divizní skupiny E. Za béčko nastoupili brankář Charlie Lyon, stoper Axel Sjoberg a záložník Bryan Ciesiulka, kteří jsou hráči univerzitního týmu z USA a v SK Sigma Olomouc jsou na stáži. S přibývajícími minutami začalo béčko soupeře přehrávat čím dál více. A bylo jen otázkou času, než se prosadí gólově. Javůrkovu bombu pod břevno brankářů hostů ještě vyrazil, ale na Danisovo zakončení už neměl nárok. Krátce po přestávce se prosadil hlavou Sjoberg, o šest minut později dal hlavou třetí branku Schmidt a v 69., do třetice hlavou, vsítil čtvrtý gól Sjoberg. Hosté snížili devět minut před koncem. „Pro nás to byl dobrý zápas s kvalitním soupeřem, dobrá zkouška. Měli jsme tady tři zahraniční hráče, pro ty to muselo být těžké, přiletěli včera. Myslím, že s předvedenou hrou i nasazením můžeme být spokojeni,“ řekl trenér SK Sigma B Jiří Derco. SK Sigma Olomouc B – Mikulovice 4:1 (1:0) Branky: 50. a 69. Sjoberg, 31. Danis, 56. Schmidt. Rozhodčí: Lakomý. SK Sigma B: Blaha (46. Lyon) – Sukup, Sjoberg, Soušek, Javůrek – Chlebek, Ciesiulka, Bernard (41. Richter), P. Ševčík (62. Němeček) – Danis, Schmidt (62. Rolinc). Trenér Jiří Derco. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly