Béčko SK Sigma prohrálo venku

20.10.2013 / B tým

Utkání 11. kola MSFL ztratilo béčko SK Sigma Olomouc v závěru. Na Slovácku nad tamním béčkem vedlo, ale v poslední desetiminutovce dvakrát inkasovalo. Po bezbrankovém prvním poločase poslal hosty do vedení ve 47. minutě Plšek. Ten přidal o osm minut později druhou branku, ale tu rozhodčí pro údajný ofsajd neuznali. V 60.minutě mohl zvýšit Lietava, ale jeho lob zastavilo břevno. Domácí pak během dvou minut otočili stav a hostům už se skórovat nepovedlo. 1.FC Slovácko B – SK Sigma Olomouc B 2:1 (0:0) Branky: 78. Trousil, 80. Volešák – 47. Plšek. Rozhodčí: Dubravský – Drozdy, Klíma. ŽK: Kubáň – Plšek. Diváci: 98. SK Sigma B: Reichl – Vavřík, Šindelář, Svozil, Hýbl – Texl, Plšek, Richter (76. P. Ševčík), Zahradníček (61. Schmidt) – Lietava, Falta (68. Hladík). Trenér Radim Kučera