Béčko SK Sigma remizovalo s Rosicemi

07.04.2013 / B tým

První mistrovský zápas jarní části sezony Moravskoslezské fotbalové ligy odehrálo béčko SK Sigma Olomouc až dnes. Všechna předchozí utkání byla vzhledem k počasí odložena. Béčko mělo v duelu s Rosicemi velkou převahu, ale nakonec ztratilo dva body při remíze 2:2. Od první minuty měla Sigma velkou převahu, mnoho střel a šancí. Ujala se až ta ze 32. minuty, kde se z dvaceti metrů trefil krásně pod břevno Plšek. Tři minuty před koncem se hostům podařilo srovnat z pokutového kopu. Po přestávce se obraz hry moc neměnil. A v 53. minutě poslal domácí do vedení Rolinc. Hostům se stejně jako v prvním poločase podařilo srovnat z ojedinělé akce po standardce. V 74. minutě mohl rozhodnout Houska, ale trefil pouze tyčku. „Po průběhu utkání jsme mysleli na více než jeden bod. Mrzí to o to víc, že jsme ztratili po dvou standardních situacích, zbytečně,“ řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc – Rosice 2:2 (1:1) Branky: 32. Plšek, 53. Rolinc – 42. (pen.) Malata, 71. A. Ševčík. Rozhodčí: Miko – Drozdy, Klíma. ŽK: Odehnal, Živný. Diváci: 120. SK Sigma B: Blaha – Sukup, Svozil, Škerle, Falta – Javůrek, Habusta, Houska, Plšek, Zahradníček (83. Schmidt) – Rolinc. Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc