Béčko SK Sigma remizovalo s Valmezem

25.01.2014 / B tým

Třetiligové béčko SK Sigma Olomouc hrálo dnes doma na umělce přípravný zápas proti diviznímu Valašskému Meziříčí. Utkání skončilo i přes velkou převahu Sigmy nerozhodně. Od úvodního hvizdu měla Sigma velkou převahu, hodně šancí, ale výhry se nedočkala. V prvním poločase mohli a měli skórovat Schmidt, P. Ševčík, Hýbl nebo Buchvaldek, ale nestalo se tak. Sedm minut po přestávce poslal domácí do vedení Langer. Ale v 58. minutě hosté vyrovnali, Sigmě se pak z velké převahy už další gól přidat nepovedlo. „Dnes nám trošku scházelo lepší zakončení. Měli jsme spoustu šancí. Hlavně první poločas se mi herně hodně líbil, přesně jsme kombinovali. Bylo to velmi fotbalové, byli jsme silní na míči, měli spoustu rychlých přechodů, které soupeř zastavoval faulem. Což by normálně v soutěži rozhodčí samozřejmě trestali,“ řekl trenér SK Sigma B Josef Mucha. SK Sigma Olomouc B – Valašské Meziříčí 1:1 (0:0) Branka Sigmy: 52. Langer. Rozhodčí: Drápal. SK Sigma B: Chvěja (46. Neuer) – Stříž, Kotouč, O. Ševčík (67. Ješko), Hýbl (46. Jemelka) – Langer, Richter, Kalvach, Buchvaldek – P. Ševčík, Schmidt (46. Vichta). Trenér Josef Mucha. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Béčko si v přípravě poradilo s FrýdlantemBéčko si v přípravě poradilo s Frýdlantem
| 22.02.2020
B-tým v přípravě porazil Žilinu. Dvakrát se trefil BaďuraB-tým v přípravě porazil Žilinu. Dvakrát se trefil Baďura
| 16.02.2020
Béčko v přípravě porazilo KozloviceBéčko v přípravě porazilo Kozlovice
| 13.02.2020
B-tým v přípravě porazil Opavu B-tým v přípravě porazil Opavu
| 08.02.2020
B-tým v přípravě nadělil Holici šest branekB-tým v přípravě nadělil Holici šest branek
| 01.02.2020
V úvodním utkání přípravy nadělil B-tým Hradci šest branekV úvodním utkání přípravy nadělil B-tým Hradci šest branek
| 23.01.2020
B-tým má za sebou první den přípravyB-tým má za sebou první den přípravy
| 13.01.2020
Souhrn podzimní části sezóny B-týmuSouhrn podzimní části sezóny B-týmu
| 04.12.2019
B-tým na závěr podzimu nestačil na HlučínB-tým na závěr podzimu nestačil na Hlučín
| 16.11.2019
B-tým podlehl Rosicím a zůstává na druhém místě tabulky MSFLB-tým podlehl Rosicím a zůstává na druhém místě tabulky MSFL