Béčko SK Sigma remizovalo s Valmezem

25.01.2014 / B tým

Třetiligové béčko SK Sigma Olomouc hrálo dnes doma na umělce přípravný zápas proti diviznímu Valašskému Meziříčí. Utkání skončilo i přes velkou převahu Sigmy nerozhodně. Od úvodního hvizdu měla Sigma velkou převahu, hodně šancí, ale výhry se nedočkala. V prvním poločase mohli a měli skórovat Schmidt, P. Ševčík, Hýbl nebo Buchvaldek, ale nestalo se tak. Sedm minut po přestávce poslal domácí do vedení Langer. Ale v 58. minutě hosté vyrovnali, Sigmě se pak z velké převahy už další gól přidat nepovedlo. „Dnes nám trošku scházelo lepší zakončení. Měli jsme spoustu šancí. Hlavně první poločas se mi herně hodně líbil, přesně jsme kombinovali. Bylo to velmi fotbalové, byli jsme silní na míči, měli spoustu rychlých přechodů, které soupeř zastavoval faulem. Což by normálně v soutěži rozhodčí samozřejmě trestali,“ řekl trenér SK Sigma B Josef Mucha. SK Sigma Olomouc B – Valašské Meziříčí 1:1 (0:0) Branka Sigmy: 52. Langer. Rozhodčí: Drápal. SK Sigma B: Chvěja (46. Neuer) – Stříž, Kotouč, O. Ševčík (67. Ješko), Hýbl (46. Jemelka) – Langer, Richter, Kalvach, Buchvaldek – P. Ševčík, Schmidt (46. Vichta). Trenér Josef Mucha. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc