Béčko SK Sigma vyhrálo olomoucké derby

05.10.2013 / B tým

K zápasu 9. kola Moravskoslezské fotbalové ligy necestovalo béčko SK Sigma Olomouc daleko, bylo to jen na předměstí a stadion 1. HFK. Utkání skončilo vítězstvím hostů. Sigma mohla jít záhy do vedení, ránu Plška hned v úvodu brankář HFK vyrazil. Po patnácti minutách už se stav měnil, na umístěnou bombu Schmidta po příhře Texla neměl domácí gólman nárok. To samé platilo pro střelu Schmidta k pravé tyčce z 29. minuty poté, co Richter výtečně vybojoval míč ve středu pole a vyjel s ním vpřed – 2:0 pro hosty. Ve druhém poločase měla Sigma několik vyložených šancí, jednou domácím pomohla tyčka. Za Holici mohl snížit Heinz, ale na brankáře Reichla nevyzrál. 1.HFK Olomouc – SK Sigma Olomouc B 0:2 (0:2) Branky: 15. a 29. Schmidt. Rozhodčí: Julínek – Černý, Hanáková. ŽK: Janoščín – Plšek, Holub. Diváci: 193. SK Sigma B: Reichl – Texl, Svozil, Štěrba, Hýbl – Holub (65. Langer), Habusta, Plšek (88. Hladík), Richter, Stříž (77. P. Ševčík) – Schmidt (61. Nešický). Trenér Radim Kučera.