Béčko SK Sigma vyhrálo v Břeclavi

08.09.2013 / B tým

Zápas 5. kola Moravskoslezské fotbalové ligy hrálo mužstvo SK Sigma Olomouc B v Břeclavi. Béčko potvrdilo dobrý vstup do sezony, získalo tři body a dál vede tabulku bez porážky. V reprepauze nastoupilo béčko posíleno o sedm hráčů prvoligového áčka. A bylo to znát. V 18. minutě trefil Lietava břevno, o sedm minut později už poslal Sigmu do vedení. Ve 34. minutě se domácí podařilo po brejku srovnat. Pět minut před přestávkou vrátil vedení hostům Lietava, vystřelil do tyčky, od níž se míč odrazil do gólmana a do brány. Ve druhém poločase se na další branku chvíli čekalo. Nebezpeční byli i domácí, trefili břevno a tyčku. Na rozdíl dvou gólů zvýšil v 73. minutě Zahradníček. Břeclav – SK Sigma Olomouc B 1:3 (1:3) Branka: 34. Sasín - 25. a 40. Lietava, 73. Zahradníček. Rozhodčí: Hájek - Kůrka, Nováček. ŽK: Cupák - Koutný. SK Sigma B: Blaha - Vavřík, Svozil, Koutný, Vepřek – Zahradníček, Habusta (88. Štěrba), Karaš (64. Texl), Nešický (85. Langer), Holub (71. Stříž) – Lietava (80. Chorý). Trenér Radim Kučera.

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly