Béčko SK Sigma vyhrálo v Břeclavi

08.09.2013 / B tým

Zápas 5. kola Moravskoslezské fotbalové ligy hrálo mužstvo SK Sigma Olomouc B v Břeclavi. Béčko potvrdilo dobrý vstup do sezony, získalo tři body a dál vede tabulku bez porážky. V reprepauze nastoupilo béčko posíleno o sedm hráčů prvoligového áčka. A bylo to znát. V 18. minutě trefil Lietava břevno, o sedm minut později už poslal Sigmu do vedení. Ve 34. minutě se domácí podařilo po brejku srovnat. Pět minut před přestávkou vrátil vedení hostům Lietava, vystřelil do tyčky, od níž se míč odrazil do gólmana a do brány. Ve druhém poločase se na další branku chvíli čekalo. Nebezpeční byli i domácí, trefili břevno a tyčku. Na rozdíl dvou gólů zvýšil v 73. minutě Zahradníček. Břeclav – SK Sigma Olomouc B 1:3 (1:3) Branka: 34. Sasín - 25. a 40. Lietava, 73. Zahradníček. Rozhodčí: Hájek - Kůrka, Nováček. ŽK: Cupák - Koutný. SK Sigma B: Blaha - Vavřík, Svozil, Koutný, Vepřek – Zahradníček, Habusta (88. Štěrba), Karaš (64. Texl), Nešický (85. Langer), Holub (71. Stříž) – Lietava (80. Chorý). Trenér Radim Kučera.

B-tým remizoval v přípravě s OpavouB-tým remizoval v přípravě s Opavou
| 20.07.2019
B-tým remizoval v HranicíchB-tým remizoval v Hranicích
| 18.07.2019
Záložník Matoušek odchází na hostování do VítkovicZáložník Matoušek odchází na hostování do Vítkovic
| 17.07.2019
B-tým prohrál s ŽilinouB-tým prohrál s Žilinou
| 14.07.2019
B-tým zahájil letní přípravuB-tým zahájil letní přípravu
| 08.07.2019
B-tým si znovu zahraje MSFL. Jak vypadá rozlosování?B-tým si znovu zahraje MSFL. Jak vypadá rozlosování?
| 01.07.2019
Trenér Chromý o sezóně juniorkyTrenér Chromý o sezóně juniorky
| 13.06.2019
Mistrovská sezóna juniorkyMistrovská sezóna juniorky
| 30.05.2019
Pavel Zifčák: Vyhrát juniorský titul je něco speciálníhoPavel Zifčák: Vyhrát juniorský titul je něco speciálního