Béčko SK Sigma vyhrálo v Hulíně

17.11.2012 / B tým

Poslední zápas podzimní části Moravskoslezské fotbalové ligy se týmu SK Sigma Olomouc B povedl. Béčko získalo všechny tři body v Hulíně, vyhrálo vysoko šest k nule. Po dvou brankách dali Václav Tomeček a David Houska. Hostům se vyvedl začátek. V páté minutě dal gól Tomeček, v pětadvacáté Heinz a prakticky bylo rozhodnuto. Po přestávce měli domácí jistou naději jen pár minut. Pak dal třetí branku Sigmy Houska, který za chvilku přidal další gól. V závěru se ještě prosadili Tomeček a Pančochář, béčko tak podzim uzavřelo pohodovou vysokou výhrou. „Podařil se nám vstup do zápasu a rychle jsme vedli. Domácí se ale nevzdávali, podržel nás brankář Blaha, kdybychom dostali kontaktní gól, mohlo to být drama. Ale přestáli jsme to a pak přidali i další branky. Jsem rád, že to kluci nezabalili, hráli až do konce, stále chtěli přidávat góly. Kromě nich ještě předvedli další pěkné akce,“ řekl trenér SK Sigma B Jiří Derco. Hulín – SK Sigma Olomouc B 0:6 (0:2) Branky: 5. a 81. Tomeček, 59. a 67. Houska, 25. Heinz, 78. Pančochář. Rozhodčí: Antoníček - Klíma, Caletka. ŽK: Supič, Řihák, Lehkoživ – Soušek, Golban. SK Sigma B: Blaha - Hála, Soušek, Golban, Machalický – Tomeček, Heinz, Habusta (75. Nešický), Houska (70. Pančochář), Falta (64. A. Ševčík) – Rolinc. Trenér Jiří Derco.