Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Béčko SK Sigma zvítězilo nad HFK

08.02.2014 / B tým

Béčko SK Sigma Olomouc porazilo doma v třetiligovém městském přípravném derby utkání 1. HFK Olomouc 4:2. Střelcem zápasu byl dvougólový Adam Ševčík. Úvod utkání byl vyrovnaný. Za hosty mohl nejprve skórovat Heinz, ale v dobré pozici minul. Hned z protiútoku se prosadil důrazem v osobním souboji Chorý a bylo to 1:0. Po minutě bylo vyrovnáno. Pak ale postupně převzala otěže zápasu Sigma a ještě do přestávky šla do vedení. Ve 44. minutě připravil gól Holubovi Stříž. Po změně stran se během deseti minut trefil dvakrát A. Ševčík. Třetí branku domácích dal po pasu Koutného, čtvrtou po centru Buchvaldka. Tím bylo rozhodnuto, hostům se povedlo korigovat stav po přímém kopu čtyři minuty před koncem. „Hlavně první poločas byl dobrý, do třicáté minuty hodně vyrovnaný. Od pětatřicáté minuty už jsme byli dobří, pak ve druhém poločase jsme měli také herně navrch třicet minut. Ještě musíme pracovat na přepínání do defenzivy,“ řekl trenér SK Sigma B Josef Mucha. SK Sigma Olomouc B – 1. HFK Olomouc 4:2 (2:1) Branky: 48. a 55. A. Ševčík, 22. Chorý, 44. Holub – 23. Korčián, 86. Pezzotti. SK Sigma B: 1. poločas: Neuer – Hála, Koutný, Maceček, Jemelka – Holub, Texl, Kalvach, P. Ševčík, Stříž – Chorý. 2. pol.: Neuer – Hladík, Koutný, Texl, Hýbl – Vichta, Kalvach, Richter, Buchvaldek, Tomeček – A. Ševčík. Trenér Josef Mucha. HFK: Lešňovský (45. M. Stehlík) - Dadák, Hlavica, Lukášek (45. Kršák), Matyska - Štěpánek (46. Hornich), Hromek, Bednář (46. Buček), Tögel (46. Kopecký) - Korčián (46. Žondra), Heinz (46. Stehlík, 70. Pezzotti). Trenéři Jiří Derco a Roman Sedláček. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Kluci ukázali svoji kvalitu, řekl ChromýKluci ukázali svoji kvalitu, řekl Chromý