Béčko SK Sigma zvítězilo nad Hulínem

10.11.2013 / B tým

V posledním domácím utkání podzimu hrál tým SK Sigma Olomouc B na hřišti číslo 2 Androva sportovního areálu proti Hulínu. Béčko zápas 15. kola Moravskoslezské fotbalové ligy vyhrálo tři k jedné, domácími střelci byli Vlasta Vidlička, Michal Stříž a Marek Schmidt. Béčko z prvních střel zápasu v úvodních patnácti minutách gólovou radost nemělo, tu prožili jako první hosté, když ve 20. minutě zapadla střela Mršťáka k tyčce. Po minutě bylo srovnáno, bylo to po spolupráci obou krajních obránců. Centr Hýbla zleva na zadní tyčce uklidil Vidlička. Devět minut před přestávkou přihrál Plšek Střížovi, který zprava trefil dobře a přesně – 2:1. Po přestávce už padla jen jedna branka, v 69. minutě vybojoval míč nad Číhalem Schmidt, šel sám na gólmana a bylo rozhodnuto. „Prohrávali jsme, je pozitivní, že to kluci otočili už v prvním poločase. Před zápasem jsem týmu řekl, že by bylo dobré poslední dvě kola podzimu zvládnout. A musím hráče pochválit, i když tam nějaké chyby byly,“ řekl trenér SK Sigma B Radim Kučera. SK Sigma Olomouc B – Hulín 3:1 (2:1) Branky: 21. Vidlička, 36. Stříž, 69. Schmidt – 20. Mršťák. Rozhodčí: Hájek – Kůrka, Nováček. ŽK: Štěrba, Plšek, Richter – Laciga, Krhut, Barcúch. Diváci: 120. SK Sigma B: Chvěja - Vidlička, Štěrba, Habusta, Hýbl – Zahradníček (78. Hladík), Richter, Plšek (68. Nešický), Texl, Stříž (77. Langer) – Schmidt (89. Holub). Trenér Radim Kučera. Hulín: Vogl – Číhal, Mršťák, Laciga, Rokos (66. Paciorek), Pacl (46. Barcúch), Kadlec, Červenka, Krhut (79. Ševela), Kopečný, Vyskočil. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly