Béčko SK Sigma zvítězilo nad Znojmem

22.01.2014 / B tým

Druhý zápas přípravy dnes odehrál tým SK Sigma Olomouc B. Béčko mělo na umělce za soupeře Znojmo B a zvítězilo o dvě branky. V 6. minutě se trefil z přímého kopu Vepřek a Sigma vedla. Nevydrželo to dlouho, o čtyři minuty později hosté srovnali. V 18. minutě sundal protihráč Hladíka v tutové šanci a kopala se penalta. Tu Buchvaldek s jistotou proměnil. Poslední branka zápasu padla v 73. minutě. Roh Jemelky prodloužil P. Ševčík a Štěrba balon razantně uklidil. „Chtěli jsme hrát hodně aktivně, bylo to utkání nahoru dolů. Vyhráli jsme zaslouženě, vypracovali jsme si více brankových šancí. Chvílemi jsme se nechali unést a útočili až v osmi lidech. Utkání mělo spíše kondiční charakter, chtěli jsme, abychom hodně běhali, hodně atakovali, což hráči splnili,“ řekl trenér SK Sigma B Josef Mucha. Další zápas hraje SK Sigma B v sobotu doma na umělce proti Valašskému Meziříčí (16.00). SK Sigma Olomouc B – Znojmo B 3:1 (2:1) Branky: 6. Vepřek, 18. (pen.) Buchvaldek, 73. Štěrba. Rozhodčí: Lakomý. SK Sigma B: 1. poločas: Reichl – Hladík, O. Ševčík, Koutný, Vepřek (26. Kalvach) – Holub, Texl, Richter, Vichta – Chorý, Buchvaldek. 2. pol.: Chvěja – Hála, O. Ševčík, Štěrba, Jemelka – Tomeček, Kalvach, P. Ševčík, Stříž, Langer – Chorý (61. Buchvaldek). Trenér Josef Mucha. Fotografie z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc Facebook SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc v síti Google +

Béčko SK Sigma má první výhru z venkuBéčko SK Sigma má první výhru z venku
| 24.09.2016
Béčko SK Sigma jede do HulínaBéčko SK Sigma jede do Hulína
| 23.09.2016
Chromý: Celý tým odvedl dobrou práciChromý: Celý tým odvedl dobrou práci
| 20.09.2016
Béčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva gólyBéčko zvítězilo, Marek Schmidt dal dva góly