Béčko těsně prohrálo

20.10.2012 / B tým

Tým SK Sigma Olomouc B výsledkově nenavázal na domácí zápas minulého týdne. Po výhře nad Prostějovem hrálo béčko ve Frýdku, kde těsně podlehlo nula jedna. Za béčko znovu chytal Zdeněk SuperBob Zlámal. Sigma po prvním poločase prohrávala, ve 20. minutě dal za domácí gól hlavou Erik Talián, který v dorostu působil v našem klubu. Po přestávce měla Sigma několik vyložených šancí, v těch největších byli Ševčík, tomu zkazil radost brankář, a Tomeček. Ale stav se již neměnil. "Po úvodní pasáži zápasu, ve které se oba týmy hlídaly, jsme inkasovali smolnou branku. Ještě před přestávkou jsme poslali do hry dalšího útočníka, potom měli celý druhý poločas převahu, ale branku se nám dát nepovedlo," řekl trenér SK Sigma Augustin Chromý. "Se silným soupeřem z čela tabulky, který má postupové ambice, jsme nepodali špatný výkon, ale nebyli jsme produktivní," podotkl. Frýdek-Místek – SK Sigma Olomouc B 1:0 (1:0) Branka: 20. Talián. Rozhodčí: Vostřejž - Šenkýř, Mikyska. ŽK: Staněk – Machalický, Bernard. Diváci: 890. SK Sigma B: Zlámal - Texl, Soušek (77. Ješko), Golban, Machalický (84. Hladík), Vavřík, Nešický (39. Chlebek), Plšek, Bernard, Tomeček – A. Ševčík. Trenér Jiří Derco.

Sigma B prohrála o penaltu s 1. HFKSigma B prohrála o penaltu s 1. HFK
| 18.02.2017
Několik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostováníNěkolik hráčů z týmu SK Sigma B míří na hostování
| 17.02.2017
Myslím, že mladí hráči obstáli, řekl ChromýMyslím, že mladí hráči obstáli, řekl Chromý