Béčko veze tři body z Mutěnic

18.04.2010 / B tým

K utkání 22. kola zajížděla juniorka Sigmy v sobotu do Mutěnic. Dlouho to vypadalo, že všechny tři body zůstanou na jihu Moravy, ale s přibývajícím časem získávala Sigma převahu a v závěru vývoj utkání otočila. Mutěnice – SK Sigma Olomouc „B“ 1:2 (1:0) V prvním poločase nedělal fotbal 120 divákům radost a hra nebyla z obou stran moc valné úrovně. Domácí šli ve 31. minutě do vedení. Z penalty nedal Šustrovi šanci domácí Hanák. Ve druhém poločase Sigma s postupem času získávala převahu. Góly přišly až v závěru. V 78. minutě byl faulován Vašíček a Šichor z penalty srovnal. Marek Šichor byl také u vítězné branky Sigmy. V 90. minutě poslal finální přihrávku na Nekudu, který dal druhý gól a rozhodl o tom, že si naše béčko připíše další tři body. Mutěnice jsou na čtrnácté příčce o bod před Bystrcí. Ze soutěže padá Fulnek, který odstoupil ze soutěže. Branky: 31. Hanák p.k. - 78. Šichor p.k., 90+1. Nekuda. Rozhodčí: Sedlář - Chramcov, Ondráš. ŽK: Trávník - T. Pospíšil, Krč. Sestava SK Sigma Olomouc B: Šustr – Koutek (73. Nekuda), Murin, Hajčík, Heidenreich - Kučera (56. Chlebek), Šindelář, Šichor, T. Pospíšil, Kazár (56. Krč) – Vašíček. Trenér Chromý.