Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Béčko vyhrálo, rozhodl gól Ordoše

26.09.2010 / B tým

Juniorka SK Sigma Olomouc konečně zabrala. Po čtyřech těsných prohrách naše béčko porazilo v 8. kole MSFL doma na Andrově stadionu Líšeň 2:1. Vítěznou branku dal v úvodu druhého poločasu útočník Michal Ordoš. Domácí tým, který vedl do zápasu jako kapitán útočník áčka Michal Ordoš, začal dobře, ale hodně brzy mohl prohrávat. Líšeň měl v průběhu 19. minuty tři tutové šance. Dvakrát zachraňoval hráč na brankové čáře, do třetice vyrážel na roh gólman Šustr. Ve 28. minutě byla Sigma blízko ke skórování. Jenže Vašíčkovu bombu zastavilo břevno. Vzápětí byli Hanáci smutní dvojnásob, protože po střele Beleje prohrávali. Tři minuty před přestávkou Belej krásně vystřelil, míč letící do šibenice stejně krásně vyrazil brankář Šustr. Závěr poločasu patřil Sigmě. Minut před přestávkou rozehrál roh M. Pospíšil a Šindelář hlavou vyrovnal. Začátek druhé půlky se Sigmě opět povedl. A tentokrát to bylo i s gólem. Hlavička Michala Ordoše zapadla pod břevno a domácí vedli. Ve zbytku zápasu měly oba týmy ještě několik šancí, ale ani jeden z gólmanů už se překonat nenechal. „Ubojovali jsme to, jsem spokojený. Chtěl bych kluky pochválit za dobrý výkon. Na mokrém terénu to s tímto soupeřem bylo velmi těžké. Líšeň je velmi důrazná na míči, v tom byla silná. Obrovsky nám pomohl dnešní kapitán Michal Ordoš. Říkal, že vydrží sedmdesát minut, ale nakonec to byl celý zápas. Je vidět, že má to správné fotbalové srdce,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc Augustin Chromý. SK Sigma Olomouc B – Líšeň 2:1 (1:1) Branky: 44. Šindelář, 48. Ordoš - 29. Belej. Rozhodčí: Ogrodník – Trávníček, Ondráš. ŽK: Ordoš, T. Pospíšil, M. Pospíšil - Král. Diváci: 105. SK Sigma B: Šustr – Koutný, Kalas, Murin, Hála – Tomeček (89. T. Pospíšil), M. Pospíšil (90. Soušek), Ordoš, Šindelář, Chlebek (46. Nekuda) – Vašíček. Trenér Augustin Chromý. Líšeň: Sedmidubský – Čampa, Hebron, Král, Křap – Nosko, Belej, Pecha, Drábek, Mičko (60. Šudoma) – Oprchal (60. Vrtěna).

Kluci ukázali svoji kvalitu, řekl ChromýKluci ukázali svoji kvalitu, řekl Chromý